ONLINE TORO

Account Manager SEO a online reklama

FormaFull-time

Plat1000 — 1800 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané19.01.2021

Naši aktuálni klienti: UNION, ZSE, BRAUN, Staffino, Kia, Kenwood, DeLonghi, Opel dealer, a ďalší.

REFERENCIE: https://www.onlinetoro.sk/referencie-online-marketing/

Už 15 rokov nás baví online marketing. Konkrétne pomáhame iným firmám v raste a prinášame im nových zákazníkov z Google, YouTube - z internetu.
Tešíme sa, že naši klienti sú s nami a s výsledkami online kampaní spokojní - až natoľko, že nám noví zákazníci stále pribúdajú a my už nemáme priestor na nové zákazky. Preto hľadáme nových kolegov, ktorí nám s businessom našich skvelých zákazníkov pomôžu.
Nepotrpíme si na formality, ale potrpíme si na výsledky práce. Sem-tam vybehneme na nejaký bežecký pretek, lyže a sem-tam aj na nejakú žúrku :) Máme radi fair-play, sme flexibilní, sloboda je u nás najvyšší princíp, ktorou dýcha naša firemná kultúra. Slobodný je náš pracovný čas, výber projektov a zákazníkov na ktorých pracujeme, slobodne sa rozhodujeme, koľko budeme pracovať. Sme zodpovední a naša práca nás baví.
Všetci k sebe pristupujeme s rešpektom - kolegovia i zákazníci. Nemenej dôležitá je pre nás rovnováha - nemakamé od nevidím do nevidím, rozvíjame ducha, telo i naše vedomosti súbežne. Staviame na dlhodobých vzťahoch so zákazníkmi, kolegami. Od roku 2019 sme súčasťou komunikačnej skupiny SORIA a.s. kde okrem iného patria aj agentúry Digiline a Unimedia, s ktorými zdieľame spoločné priestory.

SME bežci na dlhé trate...v SEO.

Náplň práce

Zaujíma ťa práca v digitálnej agentúre?
Chceš pracovať na nových projektoch a chceš sa učiť ako na SEO a online marketing od majstrov?
Si schopný vedomosti nasávať ako špongia?

Ak si na všetko zodpovedal áno, tak si náš toreádor!

U nás to totiž budeš potrebovať. Vsaješ (a to rýchlo) veľa vedomostí z online sveta a budeš pracovať na reklamných kampaniach našich zákazníkov – na ich SEO, GoogleAds, YouTube a iných.

Tvojou náplňou práce bude starostlivosť o zákazníkov, analýza ich biznisu, tvorba SEO stratégie a kampaní, ktoré im pomôžu zvyšovať návštevnosť a konverzie na ich weboch prostredníctvom rôznych nástrojov (Google Ads, Majestic, Facebook business manager, Strossle). Budeš pracovať s novinármi a copywritermi, ale aj s marketingovými managermi našich zákazníkov. Proste dohliadneš, aby všetko “klapalo” podľa plánu.

Takéto vlastnosti by mal mať náš nový toreádor:

  • Si TOP v komunikácií (ústny i písomný prejav).
  • Baví ťa vyhľadávať nové výzvy.
  • Nebojíš sa otvárať so zákazníkom nové témy.
  • Kritickú komunikáciu riešiš proaktívne, nečakáš, kým si prípadný problém všimne zákazník - odkomunikuješ ho prvý - šetrne, čím riadiš riziko prípadnej straty zákazníka.
  • Ovládaš multitasking :) (okay tak aspoň si vieš zmanagovať viac taskov naraz a používaš na to nástroje ako napr. Trello, Basecamp, alebo iné)
  • Baví ťa hrať sa so štatistikami webov v Google Analytics, rozumieš im a si schopný spísať závery a návrhy na vylepšenia.
  • Vieš si ustrážiť vlastný time management a aj veľa úloh si vieš rozplánovať tak, aby boli všetky dodané načas.
  • Ideálne je, ak máš cit obchodníka, ale zaujíma ťa viac online marketing ako predaj samotný.

Ak máš naopak takéto vlastnosti, nie si náš človek:

  • Nie si schopný odolávať stresu.
  • Si nekomfortný pri komunikovaní – telefonovaní so zákazníkmi, osobné stretnutia.
  • Neschopnosť prijať kritiku – robíme len s najlepšími, neočakávame, že budeš všetko vedieť, ale očakávame, že budeš vo všetkom hľadať spôsob, ako sa veci urobiť dajú a nebudeš sa vzdávať.

Požiadavky

Vzdelanie v odbore: Online marketing, SEO, copywriting

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:

Google GSuite - základy
Google Ads - základy
Google Analytics - základy

Počet rokov praxe:

3 ako account manager alebo sales manager

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • sedliacky rozum - schopnosť pochopiť a hovoriť rečou zákazníka
  • prehľad vo svete online marketingu
  • zodpovednosť a samostatnosť v hľadaní riešení
  • ochota niečo nové nás v tíme naučiť

Ponúkame

Aké benefity získaš?

Pomôžeš rozbiehať nový biznis spolu s našim zákazníkom, začneš organizovať, tvoriť kampane, jednoducho si skúsiť všetko, čo pomôže rozbehnúť biznis našim zákazníkom v online sfére.

Naši aktuálni klienti: UNION, ZSE, Tatra Banka, CAT Zeppelin, Kenwood, DeLonghi, NOSENE a ďalší.

Samozrejmosťou sú rôzne eventy, kurzy, workshopy a tiež ako partneri Google máme prístup k špičkovému online vzdelávaniu.

Nastav si pracovný čas ako ti sedí, home office bol u nás vždy samozrejmosťou. Hľadáme však kolegu, ktorý ku nám zapadne, chce s nami tráviť čas a vyhradíme mu miestečko v našom office. Potrebuješ jeden deň vypnúť a pracovať odinakadiaľ? Nie je problém. Keď sa zapracuješ a bude na teba spoľah, budeš mať voľnosť ako nikde predtým.

Sedíme v Petržalke - v spoločných priestoroch so skupinou ďalších našich agentúr (Digiline, UNIMEDIA).

Tiež pracujeme spoločne niekedy mimo kanceláriu. Skrátka sa zoberieme niekde (hrádza, kaviareň, lyžovačka...) a pracujeme odtiaľ. Dobré nápady sa niekedy lepšie vymýšľajú mimo pracovného miesta.