okto.digital

Programátor / Javascript

MestoRemote, Banská Bystrica

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané05.11.2021

Sme okto.digital, digitálna agentúra v Banskej Bystrici. Veríme, že za každým digitálom a každou firmou sú ozajstní ľudia. Vážne berieme svoju prácu, nie seba.

Náplň práce

Hľadáme spoľahlivého a samostatného programátora pre projekty rôzneho rozsahu. Tvojou úlohou bude vývoj a testovanie nových riešení, niekedy úprava existujúceho kódu, debugging, komunikácia s projektovým manžérom.

Programovať budeš hlavne webové aplikácie, PWA aplikácie, mobilné aplikácie (Ionic), REST API a môže sa stať, že niekedy niečo uplne nové, čo si dovtedy nerobil.

Programujeme primárne v Javascripte - backend cez Node.js a frontend na Vue.js. Ak je to potrebné tak to kombinujeme s Laravelom alebo s Firebaseom. Nie je podmienka, aby si ovládal všetky technológie, ktoré spomíname.

Požiadavky

  • Ideálne 3-5 rokov skúseností s vývojom, alebo údržbou existujúcich riešení
  • Pokročilá znalosť niektorého programovacieho jazyka (napríklad: PHP, Python, Ruby, Node.js)
  • Pokročilá znalosť SQL databáz či už MySQL alebo PostgreSQL
  • Znalosť GIT (BitBucket, GitLab alebo iné). Základná znalosť CI/CD výhodou (napríklad používanie Pipelines) ale nie podmienkou.
  • Pokročilá znalosť HTML, CSS, JavaScript
  • Ovládanie aspoň jedného z frameworkov Vue.js, React alebo Angular výhodou
  • Skúsenosti s Web services a API
  • Schopnosť identifikácie a riešenia problémov v kóde
  • Chuť sa učiť nové postupy a technológie
  • Samostatnosť a spoľahlivosť

Ponúkame

  • Prácu on-site v office v Banskej Bystrici (100m od námestia), alebo remote
  • Tím vždy veselých mladých ľudí, ktorí pomôžu aj mimo office
  • Rôznorodé team-buildingové aktivity
  • Nekonečná zásoba kvalitnej talianskej kávy
  • Playstation
  • Mac (alebo PC pokiaľ preferuješ) v prípade práce on-site
  • Flexibilný pracovný čas