pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriDatabáza talentovNOVÉCenník

Go back Späť
Developeri

Backend Developer (Mid/Senior)

Odyzeo

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2200 €

Dátum pridania: 24.09.2020

Sme špecialisti na online biznis optimalizáciu. Poskladaní sme prevažne z developerov a dizajnérov. Sme menšie ux/dev studio (cháp od 15 do 20 makačov) ALE pracujeme pre tých najväčších klientov. Pretože máme profíkov a práca je zábavou (viac ako 80% projektov je fun). A hlavne staviame na vzdelávaní, technológiach a zdravom sedliackom rozume.

Pracujeme pre klientov O2, SPP, Tatry Mountain Resorts, Megabooks, Privatbanku, Bepon, Diners club, Pelicantravel, ESET a na množstve ďalších projektov aj pre menšie spoločnosti.

Viac o projektoch, referenciach a teame nájdeš na našom webe www.odyzeo.com.

Náplň práce

Budeš programovať.
A sem tam navrhneš ako by si navrhol nejaký systém a funkcionalitu.

Väčšinou sa stretneš s frameworkom Laravel. Ak by si mal skúsenosti s Drupalom, alebo OctoberCMS tak by si bol viac cool, lebo práve máme klientov, čo si vymysleli, že sa im Drupal páči. Ale nie je to podmienka. Keď si sa s tým nestretol tak sa možno stretneš.

Požiadavky

Čo správny 'backendista' ovláda

  • git
  • Ovládaš PHP (čítaj PHP 7)

Ponúkame

  • Peniaze
  • Zadarmo ovocie počas celého týždňa
  • Neobmedzený prístup k občerstveniu v chladničke/mrazničke ;)
  • 3x do roka firemný teambuilding, kedy sa pracuje mimo officu (počas Covidu nie)
  • nadpriemerne veľa dovolenky a home officov (ak je človek rozumný)

Podobné joby (26)