Kontakt

PressPlay

Account manager

MestoBanská Bystrica

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané18.03.2024

Náplň práce

  • zastrešovanie komplexných kampaní pre klientov a podieľanie sa na tvorbe prezentácií,
  • task management,
  • komunikácia s klientmi
  • navrhovanie budgetov a tvorba kalkulácií,

Si spojovníkom medzi agentúrou a klientom - ich hovorcom a naším zástupcom.

  • Tvoríš agentúrny schedule, strážiš DDL nielen sebe, ale aj všetkým kreatívnym hlavám v agentúre.
  • Si zodpovedný za prípravu budgetov a pravidelných reportov.
  • Zúčastňuješ sa stretnutí a na základe nich tvoríš zadania pre kreatívcov.
  • Každodenne komunikuješ s klientmi ale aj s kreatívou, aby ste každý projekt dotiahli do úspešného konca.

Požiadavky

Ideálny kandidát alebo kandidátka by mali:

  • Zodpovedne pristupovať ku svojej práci
  • Byť komunikatívny a príjemný pri vystupovaní pred klientom
  • Samostatne riešiť vzniknuté výzvy pri komunikácií s klientmi
  • Mať záujem na sebe pracovať a vzdelávať sa
  • Byť tímový hráč
  • Orientovať sa na výsledky a dosahovanie stanovených cieľov
  • Mať pozitívny prístup k riešeniu problémov
  • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
  • Vodičský preukaz typu B

Ponúkame

  • Možnosť vidieť výsledok vo forme zrealizovaných projektov, ktoré nás posúvajú vpred
  • Kreatívne pracovné prostredie, kde budeš vítaný/vítaná ty a tvoje svieže nápady
  • Možnosť rozvíjať svoje schopnosti a stále sa učiť nové veci
  • Tvoja účasť na našich firemných teambuildingoch
  • Neformálne prostredie a mladý príjemný kolektív
  • Multisport karta
  • Firemný laptop a telefón