NMS Market Research Slovakia

Account Manager

FormaFull-time

Plat1000 — 1500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané12.07.2021

Moderné kancelárie s perfektným výhľadom, kolegovia, ktorí tí vždy radi so všetkým poradia a hlavne zmysluplná práca, ktorá baví. Tak vyzerá pracovný deň v NMS Market Research.

Vznikli sme v Čechách, kde sme sa postupne stali najväčšou českou výskumnou agentúrou. Máme samostatnú pobočku v Bratislave, ale aj v Budeapešti a Bangkoku.

Viac info nájdeš aj na našom Linkedin: https://www.linkedin.com/company/31430574

Náplň práce

Ako vyzerá bežný deň na tejto pozícii?

Po rannej dávke kofeínu, je potreba sa sústrediť na práve prebiehajúce sa výskumy - či je hotový dotazník, respondenti, zber dát a ich analýza, spracovanie a tak ďalej. Úlohou Account manažéra je skoordinovať všetko tak, aby to prebehlo k spokojnosti klienta na všetkých frontoch (je potrebné všetko zabezpečiť s kolegovcami z oddelení terénneho výskumu, analytického a kvalitatívneho). S klientom je v kontakte počas celej doby a buduje s ním vzťah. Na základe jeho potrieb hľadá ďalšie možnosti spolupráce. Dôležitou súčasťou práce je aj vytváranie ponúk a prezentovanie výsledkov výskumu.

Požiadavky

Predovšetkým vedomosti v oblasti market research a marketingu celkovo ( vieš čo je NPSko? :). Každopádne musí byť komunikatívny smerov von a dovnútra firmy. Samostatnosť a flexibilita v práci je u nás ruka v ruke spolu so zodpovednosťou.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • orientácia vo výskume trhu
  • skúsenosť s analýzou dát
  • tímový hráč
  • nebáť sa samostatne viesť projekty a komunikovať s klientom
  • výborne ovládať PowerPoint a Excel
  • byť milovník kreatívneho myslenia
  • prezentačné zručnosti

Ponúkame

Firemný telefón, flexibilný pracovný čas, bonusy, home office