News and Media Holding

Project Manager – digital product

MestoRemote

FormaFreelance

Platod 2200 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané04.01.2022

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov, akými sú napríklad TREND, PLUS 7 DNÍ, EMMA, EVA, Centrum.sk, medialne.sk.

Náplň práce

Do digitálneho tímu najväčšej multimediálnej spoločnosti na Slovensku hľadáme produktového/projektového manažéra na strednej úrovni alebo skúsenejšieho juniora. Kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie na zaujímavých domovských projektoch a prácu v priateľskom prostredí profesionálov. Samozrejme, ak kandidát preukáže svoje schopnosti, vie vo firme ďalej kariérne rásť – radi mu dáme príležitosť.

Kandidát bude mať zverené online weby nášho portfólia. Bude sledovať ich výkonnostné parametre, pripravovať analýzy či audity prostredníctvom nástrojov ako Google analytics, Page speed insights a pod. Kandidát na tejto pozícii bude pripravovať rôzne reporty – či už analytické alebo e-commerce. Veľmi úzko bude komunikovať s kolegami z produktového oddelenia a tiež z developermi, ktorým bude zadávať úlohy (zo začiatku pod dohľadom seniornejšieho kolegu). Zastrešovať bude tiež komunikáciu smerom k redakciám či ostatným oddeleniam našej spoločnosti – v rámci online oblasti webov, ktoré bude mať vo svojej zodpovednosti. Zverené mu budú menšie projekty nižšej komplexity.

Viac detailov o konkrétnych projektoch a náplni práce radi poskytneme na osobnom stretnutí.

Naša predstava ideálneho kandidáta:

✅ základný technologický background – je nevyhnutnou požiadavkou na vykonávanie tejto pozície. Hľadáme kandidáta, ktorý má aspoň základné povedomie o frontend vývojových technológiach ako HTML, CSS a JS. Znalosť e-commerce riešení výhodou.

✅ projektové zručnosti – kandidát by mal mať skúsenosti s realizáciou menších projektov naprieč všetkými jeho fázami = od prvotnej idey až po spustenie do produkcie a následné vylepšovanie v produkčnom prostredí. Na projektové riadenie využívame nástroj Jira, čiže ak má skúsenosť s týmto nástrojom, je to výhoda, no nie podmienka.

✅ biznisový kontext – nie je nutné, aby mal kandidát hlboký insight do vydavateľského/redakčného biznisu. Skôr je pre nás dôležité, aby ho po onboardingu dokázal pochopiť a následne pretavil toto zmýšľanie do praxe pri realizácii projektov/produktov, na ktorých bude pracovať.

Požiadavky

Kandidát by mal mať chuť učiť sa nové veci, zmysel pre systematickosť, disponovať analytickým myslením a orientovať sa v moderných IT technológiách. Je samostatný a má zmysel pre detail.

Požadované hard skills:

  • Skúsenosti s projektovým riadením a s nástrojmi na to určenými (Jira výhodou)
  • Technologické znalosti – ako napríklad JavaScript, CSS, HTML, PHP (aj keď kandidát nebude samostatne programovať)
  • Znalosť tvorby diagramov (vývojové, UML etc.) a wireframov výhodou
  • Znalosť Google Analytics výhodou
  • Znalosť nástrojov ako Google Optimize, Hotjar vítaná
  • UX skúsenosti vítané
  • znalosť Datastudio výhodou
  • znalosť Google sheets/Excel (základy)
  • skúsenosti s nástrojmi ako PageSpeed Insights a Lighthouse výhodou

Ponúkame

Úspešnému kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie, profesionálny rozvoj, prácu v priateľskom tíme a home office. Pracovať môže z akejkoľvek časti Slovenska.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)