pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Feedback

News and Media Holding

Senior Data Analyst (Google, Big-data)

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 3400 €

Typ: Faktúra

Dátum pridania: 10.09.2021

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov, akými sú napríklad TREND, PLUS 7 DNÍ, EMMA, EVA, Centrum.sk, medialne.sk.

Náplň práce

V News and Media Holding denne analyzujeme tisícky dát súvisiacich s preferenciami a správaním sa užívateľov v online svete. Ich interpretáciou hľadáme nové vzorce a vylepšenia našich digitálnych produktov. Cieľom je zlepšiť ich tak, aby sme dokázali našim čitateľom poskytnúť čo najlepší užívateľský zážitok. A to najmä vo forme webu, ktorý im bude šitý na mieru.

Ako Data Analyst budeš zodpovedať za:
• Analýzy výkonnosti online produktov a používateľského správania
• Tvorba a dizajn vylepšení dátovej architektúry a riešení na spracovávanie dát
• Interpretácia a štatistické spracovanie dát, ad-hoc analýzy
• Vedenie vybraných dátových projektov a ich reporting
• Analýzy výkonnosti editoriálnych tímov
• Spolupráca na big-data projekte

Požiadavky

Máš najmenej 3 roky skúseností s analýzou dát, pričom najmenej 1 z nich pracuješ v oblasti dátového inžinierstva a cloudových riešení.

• SQL je u nás nutnosťou
• máš dobré znalosti s Google Tag Manager a Google Analytics, schopnosť pracovať s custom dimenziami a reportmi
• je skvelé, ak máš skúsenosti s Google Cloud Platform
• ovládaš aspoň základy Phyton
• Java a PHP sú výhodou, pretože fungujú aj v našom ekosystéme
• MongoDB alebo akákoľvek iná DB je veľkým plusom
• v neposlednom rade Git, ktorý je taktiež nevyhnutný

A taktiež máš :
• schopnosť rýchlo sa učiť
• skúsenosti s prácou s databázami a cloudovými riešeniami
• skúsenosti so štatistickými a analytickými nástrojmi

Ponúkame

Úspešný kandidát u nás získa priestor na sebarealizáciu, profesionálny rozvoj a prácu v priateľskom kolektíve v stabilnej spoločnosti.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)