NetSuccess

Performance marketér

MestoRemote

FormaPart-time

Platod 650 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané15.03.2021

Sme 100 %-ná digitálna agentúra NetSuccess s viac ako 15 ročným pôsobením na trhu. Tvoríme reklamu a inzerujeme pre najrozmanitejších klientov. Naše projekty sa nabaľujú a rastú, a preto hľadáme kolegyňu/kolegu na pozíciu social media specialist, ktorá/ktorý to vie s textom a time managementom. Ide o part time remote pozíciu, ale sídlime v centre Bratislavy a občas sa stretávame naživo.

Na prácu nebudeš sama/sám. Na digitálnom oddelení máme stabilnú partiu odborníkov, ktorí ti radi pomôžu a uvedú ťa do diania. Budeš úzko spolupracovať s full time social media človekom.

Náplň práce

Zaujímaš sa o online marketing a chcela/chcel by si preniknúť viac do jeho zákutí? Máš za sebou nejaký kurz ako napríklad Digitálna garáž? Super, chceme ťa! Pracujeme multisegmentovo, preto sa nebudeš ani jeden deň nudiť.

Začneš pracovať v reklamných systémoch Google Ads a Facebook Ads. Oporu ti dá Google Analytics. Neskôr zistíš, že chceš krajšie reporty, tak ti pomôžeme s Google Data studio. Ak nebudeš mať dosť, tak na teba čakajú cenové porovnávače a optimalizácia produktových feedov. Povedz nám čomu sa chceš venovať a v tom budeš jednotka. Výber bude aj na tebe.

Požiadavky

Čo je must have?

  • záujem o online marketing a snahu sa v ňom zdokonaľovať
  • chuť vŕtať sa v dátach a nájsť v nich niečo zaujímavé a použiteľné
  • schopnosť interpretovať získané dáta
  • výborný pravopis a schopnosť vytvoriť reklamný text
  • kurz Digitálna garáž
  • analytické myslenie
  • samostatná práca so zmyslom pre povinnosť ale aj práca v širšom kolektive na komplexných zadaniach
  • máš živnosť

Čo nás poteší?

  • ak máš reálnu skúsenosť s prácou v Google Ads a Facebook Ads
  • ak sa nebudeš okúňať a vybehneš s nami na pivo po práci alebo do kina (po skončení tejto pliagy)
  • ak sa budeš orientovať v marketingových trendoch a novinkách
  • ak budeš proaktívne navrhovať riešenia a skúšať ich realizáciu
  • ak sa nezľakneš náročnejšieho projektu. Ale platí to aj naopak, ak sa na niečo nebudeš cítiť, povieš nám to
  • Google Ads certifikáty

Ponúkame

  • zabezpečený homeoffice s technickým vybavením
  • značnú slobodu a flexibilitu
  • pekné ohodnotenie
  • vtipných kolegov, ktorí sa radi bavia
  • príležitosť sa učiť v praxi na reálnych zadaniach