NERUDA PRODUCTION

Režisér - dramaturg

FormaFull-time

Plat1500 — 2500 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované06.12.2022

OKTAGON MMA. Sme tím cca 90 profesionálov a kreatívcov, ktorí pod vedením Ondřeja Novotného a Pavla Nerudu vybudovali za neuveriteľných sedem rokov najväčšiu športovú organizáciu v Českej a Slovenskej republike.

Náplň práce

Do OKTAGON Family hľadáme nového člena tímu, ktorý bude tvoriť druhú časť (rovnako dôležitú) nášho video produkčného teamu.

Čo bude v tvojej réžii?

– výber prostredí na nakrúcanie
– návrh a zostavenie výrobného štábu
– preštudovanie potrebného študijného materiálu o bojovníkoch
– účasť na poradách výrobného štábu počas práce na relácii
– vedenie a riadenie všetkých účinkujúcich i členov výrobného štábu a technicko prevádzkových pracovníkov pridelených na realizáciu relácie
– zodpovednosť za profesionálnu úroveň vyrábanej relácie, spoluzodpovednosť s vedúcim výrobného štábu za dodržanie výrobného plánu a rozpočtu vyrábanej relácie
– zodpovednosť za využitie pridelených výrobných kapacít

Požiadavky

Minimálna prax v obore 3 roky
Znalosť a nadšenie pre svet bojových športov
Kreativita a asertivita pri organizovaní práce a spolupracovníkov
Spolu so svojím CV pošli aj ukážky tvojej doterajšej autorskej práce

Práca na živnosť alebo s.r.o.

Ponúkame

Budeš stáť za zrodom nových projektov OKTAGON-u.
Dáme ti dostatočne voľné ruky v kreovaní tvojej vízie.
Do práce chodíme lebo nás to baví takže žiadne pípanie času pri vstupe ťa u nás nečaká.
Účasť na turnajoch je samozrejmosťou :)