MVA Slovakia

EXPERIENCED DIGITAL SPECIALIST

FormaFull-time

Plat1150 — 1300 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané10.05.2021

We help companies who want to increase their value throught its people. We do so with these services:

  • assessment centers/development centers
  • recruiting, outplacement & headhunting services
  • HR consulting, HR survey and HR audits
  • training, coaching

Náplň práce

• Prijímanie a spracovávanie briefov od klienta, vypracovávanie a prezentovanie ponúk klientovi
• Spracovávanie informácií – analýzy spotrebiteľa, mediálneho trhu, segmentu, tvorba insightov pre tvorbu komunikačnej stratégie
• Navrhovanie a správa reklamných kampaní v médiách
• Navrhovanie a implementácia kampaní v médiách pre zverených klientov –vypracovávanie mediaplánov, implementácia, optimalizácia a vyhodnocovanie kampaní
• Post-buy analýzy kampaní a odporúčania klientom
• Zdieľanie skúseností a know-how s kolegami

Požiadavky

• Min 2 roky skúseností v obore digitálnej reklamy, digitálnych médií a TV reklamy
• Znalosť AJ slovom a písmom
• Min 1 rok skúseností práce s manažmentom digitálnych kanálov PPC, Search, social, programmatic, video, display
• Skúsenosti s tvorbou a riadením reklamných a mediálnych kampaní
• Skúsenosti s FB Business Manager, Google Ads, Google Analytics, Adform/Double click
• Skúsenosti s account manažmentom v reklamnej/mediálnej/digitálnej agentúre sú vítané
• Výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
• Ambicióznosť, kreativita, logické myslenie

Ponúkame

• Výborný kolektív
• Možnosť kariérového postupu v globálne úspešnej agentúre a skupine
• Kontinuálne vzdelávanie a osobný rast
• Možnosť rotácie v rámci oddelení našej agentúra a skupiny na Slovensku a po celom svete
• Zaujímavé zamestnanecké benefit