MUW SAATCHI & SAATCHI

Account Manager

FormaFull-time

Platod 1600 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané28.01.2021

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa pravidelne objavuje v rebríčkoch TOP slovenských agentúr. Staráme sa o komunikáciu značiek Slovak Telekom, ČSOB, Kooperativa, ZSSK, JTRE, SSE, Jameson a mnoho ďalších. Sídlime na bratislavskom nábreží, čo znamená, že ponúkame kancelárie s výhľadom na hrad alebo do Sadu Janka Kráľa. Spoznaj nás aj našu prácu na:
FB: www.facebook.com/muwsaatchi
IG: www.instagram.com/muwsaatchi/
LinkedIn: www.linkedin.com/company/muw-saatchi-&-saatchi/mycompany/

PS: Pridaj sa k nám a aj z teba spravíme novú TIK-TOK hviezdu: www.tiktok.com/@muwsaatchi

Náplň práce

Account manager je v prvom rade líder projektov, má znalosti z digitálnych, BTL aj ATL zadaní. Dokáže byť rovnocenným partnerom pre klienta, account directora, kreatívneho aj strategického riaditeľa. Vie koordinovať workflow.

Požiadavky

Skúsenosť s prácou v reklamnej agentúre. Chceme nájsť niekoho, koho si zamilujeme nielen my, ale aj náš klient :)

Ponúkame

Top kolektív, krásne prostredie pri Dunaji, kariérny rast a rock’n’roll!