pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriDatabáza talentovNOVÉCenník

Go back Späť
Kreatívci

Mid Animátor / Motion Designer

Moodive

Mesto: Žilina, Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1200 €

Dátum pridania: 13.10.2020

Kreatívny príbeh, výnimočný dizajn a unikátna animácia sú to, čo nás v štúdiu Moodive spája. Sme kreatívny tím profesionálnych ilustrátorov a animátorov s viac ako 6-ročnými skúsenosťami a viac ako 400 jedinečnými referenciami. Pridaj sa k nám ;-)

Náplň práce

Do tímu hľadáme šikovných animátorov, motion designerov, ilustrátorov, kreatívcov, ktorým nerobí problém popasovať sa aj s náročnejšími projektami.
Radi ťa privítame ako interného člena nášho tímu, ale nebránime sa ani spolupráci na báze freelance. Neustále hľadáme nové talenty na dlhodobú spoluprácu.

Naše práce si môžeš pozrieť aj tu https://moodive.com/sk/portfolio-sk/

Požiadavky

👉 Nehľadáme začiatočníka, preto by si už mal mať nejaký ten skill v základných programoch ako After Effect, Moho a podobne.
👉 Dokážeš aktívne pracovať s postavami, pripraviť si Rig a dotiahnuť animáciu pohybov do dokonalosti.
👉 Pri animácií ti necháme priestor ukázať, čo v tebe je a očakávame od teba aktívny prístup pri realizácii každého projektu. Budeme radi za každé tvoje nápady pri tvorbe scenáru alebo návrhu moodboardu.

Ponúkame

Veľa home-officov (osobná dohoda)
Atraktívny odmeňovací systém
Zaujímavé projekty a prémiovú kávu z celého sveta

Podobné joby (8)