mile

PPC špecialista/performance marketér

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané28.07.2021

Náplň práce

do nášho marketingového srdca hľadáme ďalšieho spolutvorcu, parťáka a nadšenca, ktorý bude s nami šíriť mile naprieč svetom. marketovanie to ale nebude hocijaké. ukazujeme totiž produkt, ktorému silno veríme a zakladáme si na úprimnej, poctivej a estetickej komunikácii. v kombinácii s hravosťou, dôrazom na detail je to ten správny mix hodnôt, ktorými mile žije a posúva ich aj ďalej.

nový marketingový parťák - PPC špecialista - bude mať na starosti:

  • tvorbu a vyhodnocovanie PPC reklám najmä na facebooku, instagrame a google ads
  • spolupracovať bude s kolegyňami, ktoré majú na starosti copywriting, grafiku a celú kreatívu
  • súčasťou práce bude A/B testovanie kampaní, reporting, sledovanie úspešnosti reklám v google analytics
  • spolupracovať bude s jednou zo zakladateliek mile a teda aj s možnosťou priamo navnímať hodnoty a zmýšľanie značky

Požiadavky

ideálny kolega na túto pozíciu má skúsenosť s tvorbou PPC reklám na spomínaných platformách (facebook, instagram, google), je silne analyticky založený, neustále sa posúva vpred a má prehľad v trendoch v online marketingu.

požiadavky:

  • vstrebanie a naladenie sa na vlnu mile
  • výrazný zmysel pre detail a analytické myslenie
  • skúsenosť s tvorbou reklám
  • skúsenosť s google analytics

Možný aj part-time/hodinovka - po dohode.

Ponúkame

ponúkame prostredie peknej lokálnej značky oblečenia, milý malý tím :) okrem iného zľavy na produkty, sick day, a ďalšie.