Medusa Services

Marketingový špecialista vernostného programu MedusaCard

FormaFull-time

Plat1600 — 1800 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané12.11.2021

Medusa verí, že gastro má budúcnosť.
Sme najväčšia gastrofirma na Slovensku, Najzamestnávateľ 2021 a 2022 a náš 12-členný marketingový tím ťa rád usadí vedľa seba v unikátnom office v Pradiarni 1900, kde zhodou okolností máme tiež dve z našich vyše 20 prevádzok.

Náplň práce

Súčasťou marketingového oddelenia je starostlivosť o náš vernostný program - MedusaCard. Pre daný program máme vytvorenú klientskú podporu, o ktorú sa stará náš ďalší kolega.
Ty budeš ten, kto bude daného kolegu koordinovať. Budeš zodpovedný za koncepčné a operatívne riadenie vernostného programu.
Hľadáme komunikatívneho človeka, ktorý by po ideálnej stránke mal mať skúsenosť s CRM systémom.
Ak Ťa zaujíma ako funguje daný program a zároveň máš odhodlanie, drive, logické myslenie aj kus kreativity, daj nám o sebe vedieť. Náš marketingový tím aktuálne rozširujeme, preto hľadáme veľa nových kolegov, ktorí majú záujem pracovať v najväčšej gastro spoločnosti na Slovensku.

Toto Ťa u nás neminie

  • kľúčová zodpovednosť za chod vernostného programu, tak aby bolo zabezpečené dosiahnutie strategických cieľov spoločnosti
  • príprava mesačného plánu kampaní pre vernostný program v súlade s cieľmi spoločnosti
  • copywriting newslettrových kampaní, zasielanie podkladov agentúre na zalomenie a ich následná kontrola
  • zabezpečenie a koordinácia všetkých aktivít/kampaní vernostného programu od technického nastavenia, zaslania briefingu a kontroly prevádzok až po priebežné hodnotenie prebiehajúcich aktivít
  • monitorovanie a zhodnotenie účinnosť kampane a identifikácia vhodných spôsobov ako zlepšiť dané kampane
  • stanovenie ročného rozpočtu pre vernostný systém
  • spolupráca s dodávateľmi a komunikácia s partnermi, ktorí pracujú na vernostnom programe
  • samostatné riadenie zverených nových projektov či ich častí podľa zadania CMO (dizajn a grafika, produkcia, launch komunikácia, MedusaCard)
  • denné činnosti a participácia na všetkých operatívnych úlohách a aktivitách spojených s podporou prevádzok v oblasti reklamy, tlače, menu, webovej a online prezentácie, offline prezentácie, print produkciou, dramaturgiou, systémom MedusaCard a grafickými zadaniami a výstupmi
  • prezentácie a príprava rôznych podkladov pre CMO, príprava rozpočtov a plánov kampaní a komunikácie
  • práca na rôznych marketingových projektoch a podpora marketingového tímu

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou alebo vysokoškolské

Odborné zručnosti:

  • skúsenosť s gastro prostredím je výhodou, nie je podmienkou
  • skúsenosť s CRM systémom
  • min 2-ročná prax na podobnej pozícii
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady:

  • dôslednosť, precíznosť
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť, proaktivita
  • organizačné schopnosti
  • systematickosť a skvelý time management
  • tímový hráč, nasadenie na 110%

Ponúkame

  • skutočná možnosť realizácie a implementovania svojich nápadov, možnosť kariérneho postupu, vzdelávanie a rozvoj v oblasti marketingu
  • skvelý tím, firemná kultúra rodinnej spoločnosti, preferujeme otvorenú komunikáciu
  • zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu #podnaistotu do Medusa
  • strava zabezpečená v kantíne Medusa priamo v budove pracoviska
  • zamestnanecká zľava do prevádzok Medusa
  • Multisport karta