MB TECH BB

grafik/grafička

MestoBanská Bystrica

FormaFull-time

Plat1300 — 2000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané23.09.2020

Ahoj,

sme firma ktorá je top v strednej Európe v oblasti renovácie výpočtovej techniky. Grafických prác rôzneho typu je tu viac než dosť (B2B a B2C), od katalógov, newslettrov až po tvorbu grafík postov na social pre najnovšiu značku Techsavers.

Náplň práce

Do nášho marketingového teamu hľadáme šikovného grafika/grafičku na TPP, ktorý/á medzi nás zapadne a pomôže nám pri tvorbe krajších a kreatívnejších zajtrajškov.

Tvojou úlohou bude:

  • tvorba DTP materiálov (katalógy, billboardy, letáky...)
  • kreatívne návrhy a grafické spracovanie textového a obrazového materiálu
  • grafiky postov na sociálne siete
  • tvorba a správa newslettrov

Požiadavky

Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý
skúsenosti s tvorbou výstupov pre tlač (grafiky, katalógy...) - veľké plus
znalosť Adobe Premier Pro alebo After Effects - menšie plus

📌 Kandidátov prosíme o zaslanie CV a svojho PORTFÓLIA.
💬 Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme na osobný pohovor.

Ponúkame

Novučké pracovné prostredie v novej budove v rámci priemyselnej zóny Šálková. Mesačné benefity, najlepší automatický kávovar v širokom-ďalekom okolí, výhľad na Pánsky diel a priestor rásť ukázať sa naplno.