Martin Gerhát

Viac ako grafický dizajnér

MestoTopoľčany

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané07.02.2022

Ahoj, som freelancer, ktorý sa marketingu venuje už viac ako 10 rokov. Pre svoje projekty dávam dokopy tím šikovných ľudí a postupne budujem malú reklamnú agentúru.

Momentálne máme na stole niekoľko zaujímavých projektov pre stredne veľkých klientov. Venujeme sa komplexnému vedeniu projektov od úvodných analýz, stratégie, cez tvorbu brandu, webov, kreatívnych vizuálov, až po samotnú exekúciu promo kampaní (sociálne siete, ppc, seo, linkbuilding, content marketing ...).

Náplň práce

Hľadáme skúseného grafického dizajnéra, ktorý sa orientuje aj v iných oblastiach, ako napríklad správa wordpress webov, 3D modelovanie a rendering, video editing, produktové fotenie a iné. Čím viac toho dokážeš, tým lepšie 😉

Tvojou úlohou bude tvorba grafiky pre sociálne siete, weby, newslettre či prezentácie. Z printového sveta pôjde o tlačoviny ako produktové listy, vizitky, katalógy atd...

Pravidelne budeš editovať produktoé fotografie (retuš + odstránenie pozadia), budeš navrhovať a priebežne aktualizovať dizajn nových alebo bežiacich webov a aplikácii. Ak si trúfaš aj na 3D, zabavíš sa pri tvorbe vizualizácií interiérov.

Okrem práce za stolom sa občas zúčastníš aj produktového alebo eventového fotenia a osobných meetingov s klientmi.

Požiadavky

Náš nový kolega by mal byť z Topoľčian, blízkeho okolia alebo by mal byť ochotný do TO pravidelne dochádzať. Ak sa vidíš aspoň v niekoľkých bodoch zo zoznamu, určite nám zašli svoje portfólio:

  • grafickému dizajnu sa profesionálne venuješ aspoň 2 roky, ideálne ak si pracoval aj pre reklamnú agentúru
  • práca s balíkom Adobe je pre teba rutina
  • máš tímového ducha, ale dokážeš pracovať samostatne
  • so svojím časom narábaš efektívne a deadline je pre teba svätý 😇
  • sleduješ trendy a neustále rozširuješ svoje obzory
  • máš nadupané portfólio, ktoré pripojíš ku svojmu CV 💪

bonus:

  • vieš tvoriť 3D modely, optimalizovať scény, komponovať a rendrovať v Blender-i
  • ak aj nie od základu vytvoriť, dokážeš wordpress web aspoň spravovať a editovať
  • dokážeš programovať v nejakom jazyku (daj vedieť v akom :)

Ponúkame

  • priestor na sebarealizáciu a rast (kariérne aj platovo)
  • office v centre TO
  • pravidelný homeoffice
  • HW a SW vybavenie
  • príjemná atmosféra malej firmy
  • popri našich projektoch budeš mať priestor riešiť aj vlastné zákazky, na ktoré môžeš využiť firemné vybavenie