Dr. Martin - Zubná klinika

Brand Manager

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané31.08.2021

Náplň práce

  • navrhovanie a realizovanie marketingovej stratégie značiek
  • budovanie postavenie značiek na trhu v súlade s marketingovou stratégiou
  • zodpovednosť za spravovanie všetkých značiek v rámci skupiny
  • plánovanie marketingového budgetu a zodpovednosť za jeho efektívne využitie
  • spolupodieľanie sa na tvorbe a realizácii kampaní
  • komunikácia s partermi a externými dodávateľmi

Požiadavky

  • skúsenosti v programoch: zoomsphere, trello
  • analytické myslenie
  • kreativita
  • komunikatívnosť
  • systematický prístup k práci
  • schopnosť manažovať si svoj vlastný čas a prácu
  • flexibilita

Ponúkame

  • príjemné a moderné pracovné prostredie
  • zaujímavý a motivujúci systém odmeňovania: základná mzda + variabilná časť + bonusy
  • priateľský kolektív a neformálna firemná kultúra
  • podpora vzdelávania formou rôznych školení
  • záujem o zamestnanca a pomoc pri ich rozvoji
  • teambuildingové akcie
  • zdravotná starostlivosť