Marmot & Crow

PPC špecialista

MestoRemote

FormaFreelance

Plat1700 — 3500 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané10.08.2021

Sme fullservisová marketingová agentúra, ktorá na trhu funguje viac ako 7 rokov. Pre slovenských i zahraničných klientov vytvárame kreatívu, stratégie, kampane, webstránky, e-shopy, social media, PPC kampane, SEO, UX & branding, influencer marketing a mnoho ďalšieho.

Klienti, s ktorými nás vždy baví pracovať: ESET, DHL, Viva, Prespor, Heineken, Woollies, Urban&Partner, Best English...

Sedíme: BBC 1, Plynárenská 1, Bratislava - Ružinov

Náplň práce

S novými projektami sa nám roztrhlo vrece a tak potrebujeme pomoc :) Hľadáme ďalších členov našej kreatívno-performancovej partičky.

Jedným z hlavných pilierov našej agentúry je performance. Aby sa naši šikovní kreatívci mohli spoľahnúť na support svojich marketingových kolegov, hľadáme performance špecialistu, ktorý:

  1. na tejto pozícii pracuje aspoň 3 roky (a ešte z toho nemáva migrény)
  2. má skúsenosti s nastavovaním kampaní v online priestore (to znamená, že to naozaj niekedy robil - nie, že si o tom iba pozeral videá na youtube)
  3. je schopný svojmu umeniu priučiť aj iných (konečne žijeme v dobe, v ktorej sú tvoje soft skills tým najlepším dôvodom na lepšiu výplatu).

Performensák, ktorý by mal doplniť naše rady, by mal byť expert na Google, Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Heuréku… a zvyšok online mediamixu, ktorý by mal vedieť doplniť sám 😉

Neočakávame, že budeš písať alebo vytvárať kreatívu - od nás dostaneš hotové výstupy a tvojou úlohou bude zacieliť ich na tie médiá, na ktorých klientovi prinesú zisk. Easy, že?

Tak aby si to nemal/a také jednoduché, budeme radi, ak tvoje schopnosti budeš ochotný predávať aj ďalej a celý náš performance team povedieš. Najskôr však musíme skutočne vidieť, že to, na čo máš dozerať, vieš sám exekučne vykonávať.

Veríš svojim marketingovým aj ľudským skillom? Ozvi sa, povedz nám, čo vieš a my ti povieme, kedy môžeš začať :)

Požiadavky

  • práca v agentúre alebo na strane klienta aspoň 3 roky
  • bol si social media managera / head of digital / performance specialist
  • vieš vytvárať efektívne kampane v Googli, na sieťach i v porovnávačoch
  • ovládaš Google analytics, Facebook Business manager, Google Ad manager, Zoomsphere, LinkedIn Campaign Manager, YouTube Ads
  • manažérske skilly (od Čau, jako? - po Daj si pauzu, nech ťa vytrieskam v Mortal combat!)
  • schopnosť hovoriť s ľuďmi rečou, ktorej rozumejú
  • zmysel pre humor

Ponúkame

  • možnosť viesť vlastný digitálny tím a mať rozhodujúcu funkciu v digitálnej agentúre
  • plat: 1700€ - 3500€ (výška závisí len od tvojich skillov)
  • success fee model - vytvoríš klientovi zisky? Dostaneš percentá.
  • druh: faktúra, živnosť, autorská zmluva, SRO
  • 14 dní platenej dovolenky ročne
  • možnosť vzdelávať sa a zvyšovať si kvalifikáciu (agentúrou hradené kurzy podľa vlastného výberu)
  • flexibilná pracovná doba
  • home alebo office (rob odkiaľ chceš)

Čo musíš urobiť:
✅ pošli nám CV a zaujímavý e-mail na: [email protected]
✅ ak máš portfolko, radi si ho pozrieme
✅ súčasťou tvojho mailu nech je výsledok tohto testu: https://www.16personalities.com/sk/bezplatny-test-osobnosti (trvá to iba pár minút - sľubujeme, že sa pri tom o sebe dozvieš niečo zaujímavé)