MARKÍZA - SLOVAKIA

Vedúci vydania webu TVNOVINY.sk

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované07.02.2024

Náplň práce

Do nášho spravodajského tímu hľadáme novú posilu na pozíciu Vedúci/Vedúca vydania webu TVNOVINY.sk.

➡️ Je to vynikajúca príležitosť pre skúseného a motivovaného manažér editora/editorku, ktorý/á disponuje výbornými medziľudskými zručnosťami a silnou etikou, zvláda náročné situácie a bude schopný/á aktívne vyhľadávať a sprostredkúvať aktuálne témy z prostredia domáceho a zahraničného spravodajstva.

➡️ Nevyhnutnosťou je vysoká miera pozornosti orientovaná na detail, skvelé manažérske vlastnosti, rozdeľovanie úloh a zadaní, schopnosť efektívnej a rýchlej editácie článkov a napĺňanie štandardov pre štýl a formu spravodajského webového obsahu tvnoviny.sk.

➡️ Mimoriadne vítaný je novinársky záujem a zručnosti, príjemné vystupovanie a bezchybný písaný prejav. Ak máte všeobecný prehľad o spoločenských udalostiach, pošlite nám Váš životopis v anglickom jazyku.

➡️ Minútová videovizitka v slovenčine či motivačný list sú vítané. Povedzte nám o svojom štúdiu, novinárskej praxi, prečo sa zaujímate o uvedenú pozíciu. V prípade videovizitky, prosím, materiál nahrajte cez YouTube/inú online platformu.

Vedúci/a vydania garantuje obsahovú celistvosť celého webu tvnoviny.sk, okrem toho ťa čaká:
✔️ Priame vedenie viac ako 15-členného tímu redaktorov a editorov
✔️ Úzka spolupráca s desiatkami televíznych editorov, reportérov v Bratislave aj regiónoch
✔️ Získavanie a vyhľadávanie tipov na články a navrhovanie zaujímavých tém
✔️ Plánovanie a kontrola obsahu a zadávanie úloh podľa dennej aktuálnej situácie
✔️ Redigovanie článkov a editovanie textov, distribúcia obsahu
✔️ Podpora redakcie pri kontrole obsahu pri príprave na publikáciu
✔️ Publikovanie článkov po kontrole a korektúre
✔️ Pracovanie s profilom tvnoviny.sk na Facebooku
Zdroj: https://www.markiza.sk/kariera/clanok/866149-veduci-a-vydania-webu-tvnoviny-sk

Požiadavky

Od ideálneho kandidáta/-ky očakávame:

  • Skúsenosť s manažovaním tímu, rozdeľovaním úloh
  • Minimálne 2 roky praxe s písaným textom, korektúrami a editovaním
  • Všeobecný prehľad o spoločenských, politických, ekonomických a kultúrnych udalostiach
  • Schopnosť sprostredkovať informácie jasným, stručným a zrozumiteľným spôsobom pre širšiu verejnosť
  • Bezchybný písomný prejav, príjemné vystupovanie
  • Bezchybné ovládanie slovenského jazyka – gramatika, štylistika
  • Vysoká úroveň presnosti, organizácie a tvorivosti s dôrazom na detail
  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti žurnalistiky alebo príbuzného oboru je výhodou
  • Anglický jazyk na úrovni B2 (iné jazyky sú výhodou)
  • Pozícia NIE JE vhodná pre kandidátov bez predošlých skúsenosti

Ponúkame

  • Máš možnosť pracovať pre lídra na slovenskom mediálnom trhu
  • Flexibilita (home-office, sick days)...
  • Máš možnosť posúvať sa profesionálne vpred a kariérne rásť
  • Voyo predplatné