MARKÍZA

CRM Špecialista

FormaFull-time

Platod 2200 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané29.09.2021

Náplň práce

Na oddelení marketingu otvárame skvelú príležitosť pre skúseného kandidáta na pozíciu CRM Špecialista, ktorý bude mať príležitosť podchytiť celý proces a stratégiu CRM, implementáciu a koordináciu procesov s dôrazom na spokojnosť koncových užívateľov (B2C).

Náš nový kolega bude kombinácia rolí ANALYTIK, PROJEKŤÁK, MARKEŤÁK so silným ZÁKAZNÍCKYM PRÍSTUPOM a TECHNICKÝM MYSLENÍM.

Náš produkt je VOYO –SVOD služba , prostredníctvom ktorej si môžu zákazníci vyberať z množstva atraktívneho programu, živého vysielania, a v neposlednom rade exkluzívneho športového obsahu.

CRM Špecialista bude zaisťovať potreby súčasných a budúcich predplatiteľov VOYO, navrhovať komunikačné aktivity, koordinovať projekty, analýzy a reporty súvisiace s udržaním existujúceho zákazníka.

• Zisťovanie potrieb súčasných a budúcich predplatiteľov SVOD služby VOYO
• Participácia na pochopení životného cyklu zákazníka a toho, ako môže služba VOYO prispieť k vyššej spokojnosti divákov/predplatiteľov
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami na zlepšovaní spokojnosti existujúcich predplatiteľov
• Navrhovanie komunikačných aktivít založených na dátových analýzach a predikciách
• Správa, analýza a interpretácia údajov s cieľom poskytnúť prehľad a podporiť strategické obchodné rozhodnutia
• Koordinácia projektov súvisiacich s udržaním existujúceho zákazníka
• Práca a kombinovanie dát súvisiacich s návštevnosťou a úspešnosťou jednotlivých titulov
• Spolupráca na nastavení segmentácie predplatiteľov a navrhovanie aktivít pre prácu s jednotlivými segmentami užívateľov
• Analýza výstupov spokojnosti zákazníkov a návrh ďalších postupov pre vyššiu konverziu zákazníkov
• Spolupráca s českým tímom Voyo

Požiadavky

• Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
• Aspoň 2-3 roky skúsenosti na podobnej pozícii, ideálne z RETAIL prostredia
• Skúsenosti s aktívnym používaním a optimalizáciou techník CRM vrátane segmentácie, plánovania kampane, implementácie a hodnotenia
• Znalosť metód online marketingu
• Silné komunikačné schopnosti a schopnosť rozumieť zákazníkom
• Silné analytické schopnosti so schopnosťou zbierať, organizovať, analyzovať
• Dobrá znalosť HTML, SQL, Google Analytics, UX dizajn
• Základy A/B testing
• Komunikačná úroveň angličtiny (B2)

Ponúkame

• Atraktívna práca pre TOP brand s pozíciou lídra na televíznom trhu
• Práca v mladom, príjemnom a rýchlo rozvíjajúcom sa prostredí
• Benefit Plus – cafeteria
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• 3 sick days
• Príspevky k pracovným a životným jubileám
• 50% zľava do Fajn klubu (fitness)
• Príspevok na detský tábor
• Príspevok pri svadbe/narodení dieťaťa
• 3 benefitné SIM karty pre členov rodiny
• Súťaže o lístky na koncerty, festivaly, divadlá, iné akcie počas celého roka
• Zamestnanecké eventy – Deň Zdravia, pikniky, grilovačky, športové akcie, teambuildingové akcie
• Spolupráca s Nadáciou Markíza – zamestnanecké grantové programy