MARKÍZA

Brand Manager

FormaFull-time

Platod 2300 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané08.10.2021

Náplň práce

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu BRAND MANAGER, ktorý v našej televízii prevezme pod seba celú brandovú stratégiu značky streamovanej služby Voyo a iných projektov v našej televízii.

Marketingový tím u nás stále rastie, táto pozícia vzniká tiež ako nová pozícia v štruktúre a ponúka priestor sebarealizácie a dlhodobej perspektívy.

Ponúkame zaujímavý produkt a prostredie, možnosť budovať brandovú stratégiu produktu takmer na zelenej lúke, ako aj skvelý kolektív.

Čo bude Vašou úlohou?
• Realizovanie a plánovanie marketingových aktivít značky a marketingovú komunikáciu
• Zodpovednosť za návrh a implementáciu marketingových aktivít s cieľom zvýšiť počet predplatiteľov
• Správa zvereného rozpočtu
• Analýza výkonnosti nástrojov na zníženie nákladov na získanie nových používateľov
• Návrh a implementácia inovácií - vývoj produktu, optimalizácia UX
• Rozvoj spolupráce s B2B klientmi
• Spolupráca na inovácii produktov a implementácii riešení
• Monitorovanie konkurencie, reportovanie vedeniu spoločnosti
• V spolupráci s kreatívnym oddelením príprava kreatívnych konceptov, dohľad nad vizuálnou komunikáciou
• Spolupráca a dohľad nad komunikáciou značky v iných oddeleniach spoločnosti (Digital, Sales, Product, Creative)
• Spolupráca s tímom customer experience - aktívne zapojenie do hodnotenia zákazníckej skúsenosti a implementácie výsledkov do marketingových aktivít značky
• Ďalšie úlohy na základe požiadaviek nadriadeného

Požiadavky

Čo očakávame od Vás?

  • Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
  • Seniorskú skúsenosť s budovaním značky na strane klienta, ale aj reklamnej agentúry
  • Plynulú komunikáciu v angličtine (B2 level)
  • Tímovosť, flexibilitu a ochotu sa rýchlo učiť nové veci
  • Analytické myslenie, skúsenosť s riadením rozpočtu a reportovaním pre manažment (medzinárodná skúsenosť je vítaná nakoľko na danej pozícii je intenzívna komunikácia v angličtine a spolupráca s inými krajinami v CME skupine)
  • Kontinuálne vzdelávanie a sledovanie trendov v danej oblasti

Ponúkame

• Benefit Plus – cafeteria
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• 3 sick days
• Podpora pri vzdelávaní a účasť na konferenciách
• Príspevky k pracovným a životným jubileám
• 50% zľava do FAJN klubu
• Príspevok na detský tábor
• Príspevok pri svadbe/narodení dieťaťa
• 3 benefitné SIM karty pre členov rodiny
• Súťaže o lístky na koncerty, festivaly, divadla, iné akcie počas celého roka
• Eventy počas roka – Deň Zdravia, pikniky a grilovačky, firemné športové hry a iné
• Spolupráca s Nadáciou Markíza – grantové programy
• Možnosť pracovať formou home-office 2 dni v týždni