🏠 50 % zľava na Remote joby s promokódom “pretlak-remote”. Pozrieť remote joby

+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

Content writer pre SEO blog

Mangools

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1300 €

Dátum pridania: 15.03.2020

Sme Mangools - vyrábame svetové SEO nástroje známe skvelým UX, ktoré už vyskúšalo viac ako 800-tisíc ľudí z celého sveta, vrátane gigantov ako Airbnb, Adidas alebo Skyscanner. Náš prvý tool, KWFinder, je jedným z najobľúbenejších nástrojov na analýzu kľúčových slov na svete.

Naša firma (itrinity, s.r.o.) sa umiestnila na druhom mieste v Deloitte rebríčku najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe.

Napriek tomu nie sme žiaden korporát, ale partia mladých ľudí s uvoľnenou firemnou (ne)kultúrou so sídlom v centre Bratislavy.

Náplň práce

Baví ťa SEO, máš perfektnú angličtinu a rád píšeš kvalitný obsah?

Keďže sa chceme stať jedným z najlepších SEO blogov na svete, hľadáme do nášho rastúceho tímu nového parťáka.

Tvojou hlavnou úlohou bude písanie blogových článkov o rôznych témach súvisiacich s optimalizáciou pre vyhľadávače (analýza kľúčových slov, on-page SEO, link building, analytika, obsah), ktoré sú zrozumiteľné pre začiatočníkov, ale zároveň idú do hĺbky (náš priemerný článok má 2-3 tisíc slov).

Súčasťou je tiež hľadanie a analýza nových tém na články a monitoring činnosti našej konkurencie.

Koho hľadáme?

Požiadavky

Ponúkame

Mám záujem

Mangools má aktuálne 2 pracovné ponuky

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 27 ďalších. Zobraziť všetky

Tlačenka