Malata, Pružinský, Hegeduš & Partners 🚀

Marketing Specialist

FormaFull-time

Platod 1300 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané04.06.2021

Renomovaná slovenská advokátska kancelária s viac ako 15 ročnými skúsenosťami na trhu. Právny poradca významnému počtu klientov pôsobiacich v kľúčových odvetviach ako je IT, telekomunikácie a médiá, automobilový priemysel, zdravotníctvo a reality. Usilujeme sa využiť naše odborné skúsenosti a znalosti lokálneho právneho a obchodného prostredia v prospech našich klientov. Ponukou tímu právnikov s rôznymi špecializáciami sa snažíme zabezpečiť synergiu medzi potrebami klientov a ich aktivitami, ktoré sa dotýkajú viacerých právnych oblastí.

Náplň práce

Ak máš nadšenie a radosť z práce, ktorá vedie k napredovaniu, rád tvoríš hodnoty, si kreatívny a zodpovednosť je tvojou súčasťou máme pre teba JOB!
Náplňou Tvojej práce bude:

  • návrh, príprava, koordinácia a realizácia marketingovej stratégie firmy,
  • správa sociálnej siete LinkedIn – zodpovednosť za tvorbu content plánu, vyhodnocovanie úspešností kampaní a navrhovanie zlepšenia ich efektivity,
  • spolupráca s grafikmi na tvorbe vizuálov a promo materiálov (brožúry, infografiky, pozvánky a iné),
  • obsahová správa webstránky,
  • vytváranie partnerských vzťahov s médiami, komunikácia a spolupráca s nimi,
  • organizovanie a príprava interných/externých eventov a vyhodnocovanie ich úspešnosti,
  • objednávanie merchandise materiálov,
  • spolupráca na business development,
  • sledovanie marketingových trendov a návrhy na ich implementáciu do stratégie firmy,
  • sledovanie aktivít v segmente

Požiadavky

  • vysokoškolské vzdelanie (I. stupňa, II. stupňa),
  • anglický jazyk – “must be“ na komunikatívnej úrovni,
  • prax – minimálne 2 roky na podobnej pozícii,
  • proaktívny a pozitívny prístup,
  • komunikačné zručnosti na vysokej úrovni,
  • myslenie “out of box“,
  • maximálna spoľahlivosť a zodpovednosť,
  • znalosť Google analytics, SEO – výhodou,
  • orientovanie sa v oblasti práva – výhodou

Ponúkame

  • príjemnú pracovnú atmosféru s priateľskými kolegami,
  • lukratívne pracovné prostredie s výhľadom na Bratislavu,
  • notebook, mobilný telefón,
  • flexibilný pracovný čas aj možnosť home office,
  • možnosť vzdelávania a profesionálneho rozvoja,
  • firemné teambuildingy.