Madness Advertising

Grafik/DTP

FormaFull-time

Platod 1100 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané08.04.2021

  • Madness Advertising je napredujúca reklamná agentúra, zabezpečujúca široké možnosti prezentácie v offline svete.
  • Dlhodobo pripravujeme riešenia pre rozmanité portfólio klientov, v ktorom sa nachádzajú silné stabilné značky i začínajúce projekty.
  • Rok čo rok prinášame na slovenský a rakúsky trh najzaujímavejšie novinky z oblasti prezentačných systémov.
  • Patríme k hlavným partnerom niekoľkých väčších marketingových eventov.
  • Dokážeme komplexne pokryť každú potrebu klienta pre bezproblémovú účasť na výstave, evente alebo konferencii akéhokoľvek rozsahu.

Náplň práce

Budeš sa podieľať na interných zveľaďovacích procesoch
Pomôžes s tvorbou katalógov
Budeš pripravovať nové produktové vizuály pre online aj print
Spracovávať a kontrolovať klientské podklady
Pripravovať príspevky pre social media, reklamné bannery
Pripravovať newslettrové kampane
Vytvárať a upravovať “templates a guidelines”
Časom ťa uvedieme do projektov, ktoré pre klientov staviame z nášho systému T3works®

Požiadavky

Znalosť balíka Adobe CC, konkrétne známe trio (Illustrator, Photoshop, InDesign)
Znalosť macOS
Znalosť základov DTP
Znalosť digitálnej animácie (After Effects) je výhodou
Znalosť AdWords bannerov
Znalosť Sketchupu je výhodou
Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka (neprekladáme záznamy z parlamentu, jedná sa o bežnú komunikácia s dodávateľmi, zväčša písomnú)

Ponúkame

možnosť vzdelávať sa vo svojom odbore, prípadne v tom, čo pomôže tebe i nám zároveň (preplácame kurzy, školenia, eventy)
práca na projektoch pre veľké značky
neformálne pracovné prostredie
teambuildingy (cyklo výlet, grilovačka na Zlatých pieskoch, motokáry alebo len také nevinné pivko)
homeoffice (v prípade potreby)
free parking