MADE BY VACULIK

Art Director / Directorka

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané07.02.2022

Náplň práce

Do tímu hľadáme posilu na stoličku Art Directora / Directorky. Ak ťa láka tvorba veľkých komunikačných kampaní pre značky ako Tatra banka, Kia, Zlatý Bažant, Union, Raiffeisen banka, TV Markíza, Aeromobil a daĺšie, budeme sa tešiť na tvoju správu a radi sa s tebou stretneme (ak to bude možné, ideálne aj osobne).

Požiadavky

Na túto pozíciu hľadáme človeka, čo už má za sebou zopár navrhnutých kampaní. Určite nezabudni priložiť portfólio prác, ktoré si robil alebo robila. Náš budúci Art Director síce musí mať už čoto nadizajnované a povymýšlané, ale na druhej strane aj chuť vymýšlať a tvoriť nové nápady v dvojičke s copywriterom alebo celým tímom.

Doterajšie skúsenosti s tvorbou konceptov, nezáleží či offline alebo online. Kreatíva a koncept sú prvoradé, placementy v tomto prípade druhoradé.

Ponúkame

Veľa peknej roboty v jednej z najväčších slovenských reklamných agentúr pre super značky, ktoré sú vidieť. Veľa skúsených aj mlladých šikovných kolegov, od ktorých sa môžes veľa naučiť a vyskilliovať sa ešte viac. A samozrejme pravidelný plat odzkadľujúci aktuálne skúsenosti a ambície stať sa TOP arťákom v reklame.

A ešte malý bonus – 2 dni v týždni budeš môcť pracovať aj z domu (ak budeš chcieť).