M KREO

Social Media Specialist

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 800 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané01.04.2021

Sme fullservisová reklamná agentúra. Vyrábame kvalitné spoty, videá
a animované prezentácie. Sme dobrí v grafickom dizajne, ale zaujímavé výsledky máme aj v online prostredí. Našou silnou stránkou je nákup médií,
a tiež copywriting. Sme zo Žiliny, ale pracujeme pre klientov na celom Slovensku.

Náplň práce

  • Správa sociálnych účtov našich klientov.
  • Plánovanie príspevkov v aplikácii ZOOMSPHERE
  • Tvorba kreatívnych obsahov pre Facebook, Instagram, LinkedIN, Youtube
  • Nastavovanie reklám vo Facebook business účte
  • Reporting digitálnych kampaní
  • Návrh kreatívnych kampaní pre digitálne média
  • Copywriting (social media)

Požiadavky

Do nášho tímu hľadáme Supermana alebo Superženu na pozíciu Social media specialist.

Čo od teba očakávame:

  • Kreatívnu tvorbu mediálnych obsahov pre Facebook, Instagram, LinkedIn a YouTube
  • Jedným okom sleduješ trendy na TIKTOKU či REDDITE, poznáš najnovšie memes
  • Máš skúsenosti s aktívnou tvorbou obsahu pre siete – aspoň 2 ročnú prax
  • Plánuješ príspevky s dvojtýždňovým predstihom a vieš používať aj nástroje na správu účtov – napr. Zoomsphere
  • Svoje predstavy vieš zhmotniť v Photoshope, máš cit pre detail
  • Funguješ aj v teréne, máš cit pre fotografiu
  • Tipy na príspevky hádžeš z rukáva, poznáš všemožné súťažné mechaniky na sieťach
  • Neprekvapí ťa ani nastavovanie kampaní vo facebook business účte
  • Prácu je možné vykonávať aj externe

Motivačný list (prečo máš záujem o túto pozíciu), portfólio stránok/príspevkov, ktoré prešli tvojou rukou a samozrejme CV zašli na [email protected]

Ponúkame

prácu na zaujímavých a rôznorodých zadaniach
príjemné uvoľnené prostredie
možnosť rozvíjať sa – kurzy angličtiny, hra na kalčete ;)