Kontakt

Linwe/KRAFT

Grafický dizajnér & DTP operátor

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované12.03.2024

Linwe/KRAFT je malé grafické štúdio, kde je dôležitý každý z nás. Robíme našu prácu s vášňou a naši klienti to vedia oceniť.

Náplň práce

Hľadáme šikovného a skúseného kreatívneho kolegu do grafického štúdia v Bratislave so skúsenosťami s navrhovaním a zalamovaním časopisov, brožúrok, plagátov a iných tlačovín.

Požiadavky

Radi by sme, aby ste vedeli:

  • navrhnúť plagát, alebo aj celú brožúru
  • príprava printových dát
  • tvorba špeciálnych grafických prvkov podľa potreby
  • rozdiel medzi CMYK a RGB a rozmery papierov vedeli naspamäť
  • čo je overprint alebo spadávka
  • dokonale ovládať INDD / AI / PSD / PDF

Ponúkame

  • skutočný work/life balance
  • príjemný kolektív
  • pravidelné aj mimoriadne ohodnotenie podľa schopností
  • čapovaná kofola + teambuildingy sú samozrejmosťou