LIČI AD

Mid/Senior Motion+Graphic Designer

FormaFull-time

Plat1000 — 1500 €

Úroveň

Pridané27.05.2020

LIČI AD je fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa neustále rozvíja a svojim klientom prináša jedinečné nápady a efektívne výsledky.

Sme menší kolektív ľudí, ktorí si zo seba vedia urobiť srandu. Milujeme to, čo robíme a do každého projektu vkladáme nielen nápady, ale aj kusisko seba.

Náplň práce

Hľadáme talentovaného Mid/Senior Motion+Graphic Designera, ktorý by sa stal členom nášho tímu. Ak si kreatívna duša, tak neváhaj a pošli nám čo najskôr CV. Keď pridáš aj portfólio, budeme len radi.

Požiadavky

Niekoľkoročné skúsenosti v tejto oblasti
Tvorba videí, animácii
Pokročilá znalosť grafických programov (Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop, Premiere Pro, After Effects, XD...)
Zvládnutie nielen DTP prác, ale aj spracovanie kreatívnych konceptov a tvorby vizuálnej identity pre klientov
Kreativita a schopnosť navrhovať vlastné riešenia
Časová flexibilita a precíznosť
Zodpovedný prístup k pracovným úlohám
Pri tvojej práci ťa necháme ukázať, čo v tebe je a očakávame od teba proaktivitu pri práci

Ponúkame

Druh pracovného pomeru: Full Time/Živnosť
Mzda: 1000-1500 € podľa skúseností
Nástup: ASAP

Bonus:

Dobrý kolektív, na ktorý sa môžeš spoľahnúť nielen pri práci, ale aj počas teambuildingov
Priestor na realizáciu nápadov pre väčších i menších klientov
Pravidelný home office
Priateľské prostredie a príjemný prístup

Ak si sa našiel tak nám rozblikaj obáločku. 💌