LEOPARD PRODUCTION

TV Production Manager

FormaFull-time

Platod 1800 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané10.05.2021

Naša jedinečnosť na slovenskom trhu spočíva v spojení dvoch typov produkcií pod jednou strechou. Okrem live marketingu, ponúkame našim klientom služby zamerané na TV a digitálnu produkciu (reklamné spoty, inštruktážne videá, dokumenty, online prenosy). Skúsenosti s elektronickou produkciou nám umožňujú pozerať na eventové zadania aj z iného uhlu a ponúkať klientom efektívne riešenia implementovania rôznych video príspevkov a projekcií do programu, vrátane ich samotnej produkcie.

Sme jediná eventová agentúra, ktorá je držiteľom prestížneho ocenenia za kreativitu – Zlatý klinec. A to hneď dvojnásobným. To dokazuje, že do našich eventov vnášame kreatívne riešenia, ktoré vieme aj precízne exekuovať. Zisk týchto cien zároveň potvrdzuje správnosť našej vízie, ktorú sme sa rozhodli rozvíjať v BTL segmente a vnášať do eventov realizovaných pre našich klientov.

Náplň práce

• Riadiť produckciu a postprodukciu na pridelených projektoch agentúry.
• Udržiavanie a delegovanie dennej agendy a aktivít produkcie.
• Vedieť plánovať a naceňovať prácu produkcie.
• Zbierať a využívať dobré kontakty vo filmovom a produkčnom odvetví.
• Udržiavať balans medzi finančnými zdrojmi a kreatívnymi očakávaniami.
• Zabezpečiť vhodné podmienky počas produkcie.
• Zabezpečovať rozvoj TV produkčného tímu a doručenie výsledkov klientovi v
najvyššej možnej kvalite.
• Partnerstvo na seniorskej úrovni s klientmi, ale aj s manažmentom agentúry.
• Musí dokonale rozumieť odvetviu TV produkcie a tiež jeho trhu.
• Vytvárať, kontrolovať a supervízovať produkčné rozpočty pre klientov a dodávateľov.
• Vyjednávanie a dobré vzťahy s dodávateľmi.
• Manažment členov tímu, ktorí sa mu priamo zodpovedajú a za ktorých výkon a kariérny proces je priamo zodpovedný.
• Špecifické úlohy: kaučovanie, spätná väzba a tvorba hodnotení juniorných kolegov.

Požiadavky

• skúsenosť s produkciou online/ATL spotov aspoň 4 roky,
• skúsenosť s vedením projektov (od zadania, cez zastrešenie výroby až po jeho odovzdanie),
• skúsenosť s tvorbou budgetov a tendrami,
• skúsenosti s postprodukciou,
• ovládanie produkčných postupov a technológií pri tvorbe AV/online diela,
• dobré komunikačné schopnosti a anglický jazyk na úrovni B2,
• výborný prehľad a kontakty v produkčnom odvetví a dodávateľmi,
• schopnosť zostaviť externý team potrebný pre zastrešenie kompletnej produkcie,
• vodičský preukaz skupiny B,
• Nice to have no. 1: skúsenosť ako asistent réžie,
• Nice to have no. 2: skúsenosť s prácou v programe Adobe Premier.

Ponúkame

• viac ako 12 rokov skúseností a odborné know-how,
• správne bláznivých kolegov, ktorí sú veľkí profíci vo svojom odbore,
• pracovať na malých i veľkých eventoch a produkciách, vyskúšať si nové a netradičné produkčné riešenia,
• legendárne agentúrne aj medziagentúrne akcie.