LEOPARD PRODUCTION

Account Manager (TV/Event Production)

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané27.10.2021

Naša jedinečnosť na slovenskom trhu spočíva v spojení dvoch typov produkcií pod jednou strechou. Okrem live marketingu, ponúkame našim klientom služby zamerané na TV a digitálnu produkciu (reklamné spoty, inštruktážne videá, dokumenty, online prenosy). Skúsenosti s elektronickou produkciou nám umožňujú pozerať na eventové zadania aj z iného uhlu a ponúkať klientom efektívne riešenia implementovania rôznych video príspevkov a projekcií do programu, vrátane ich samotnej produkcie.

Sme jediná eventová agentúra, ktorá je držiteľom prestížneho ocenenia za kreativitu – Zlatý klinec. A to hneď dvojnásobným. To dokazuje, že do našich eventov vnášame kreatívne riešenia, ktoré vieme aj precízne exekuovať. Zisk týchto cien zároveň potvrdzuje správnosť našej vízie, ktorú sme sa rozhodli rozvíjať v BTL segmente a vnášať do eventov realizovaných pre našich klientov.

Náplň práce

  • Analyzovanie klientskych potrieb a následné vytváranie projektov a ich prezentovanie.
  • Proklientsky prístup ku existujúcim, ale aj potenciálnym klientom agentúry.
  • Vytváranie kreatívnych eventových konceptov v spolupráci s Production Managermi.
  • Plánovanie a prezentovanie pridelených projektov – keď vymyslíš, ideš z klienta spraviť fanúšika nápadu.
  • Tvorba rozpočtov v spolupráci s Account Directorom – excel náš každodenný.
  • Kontrola toho, či ide všetko podľa plánu (timingu). Riadime sa heslom: idem, riešim, vyriešené.
  • Rozvíjanie a budovanie dobrých vzťahov s klientmi, zlepšovanie imidžu spoločnosti.
  • Vykonávanie iných doplnkových prác, ktoré priamo i nepriamo súvisia so zabezpečením servisu pre klienta a fungovaním agentúry (vrámci eventovej a televíznej produkcie a tvojej pozície of course).
  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí agentúry (focus na organický rast), prieskum trhu a aktivít konkurencie.

Požiadavky

  • skúsenosť s produkciou (TV produkciou/eventovou produkciou) alebo v eventovej agentúre aspoň 3 roky
  • výborné komunikačné a prezentačné schopnosti,
  • anglický jazyk na úrovni B2,
  • vodičský preukaz skupiny B a samozrejme aktívne šoférovanie,
  • nice to have: zmysel pre humor a pozitívny vzťah k práci, ;)
  • našiel/našla si sa v produkcii a v eventoch a táto práca ťa naozaj baví.

Ponúkame

  • viac ako 12 rokov skúseností a odborné know-how,
  • správne bláznivých kolegov, ktorí sú veľkí profíci vo svojom odbore,
  • pracovať na malých i veľkých eventoch a produkciách, vyskúšať si nové a netradičné produkčné riešenia,
  • legendárne agentúrne aj medziagentúrne akcie.