Kontakt

KUPLIO

Správca obsahu webstránky pre Slovinsko

FormaFull-time

Plat1300 — 1400 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané22.02.2024

KUPLIO, s.r.o. je marketingová agentúra prevádzkujúca vyhľadávač zľavových kupónov a zliav s viac ako 1 000 000 užívateľmi. Na jednom mieste zhromažďuje informácie o aktuálnych zľavových kupónoch, a zľavových akciách na produkty z overených značkových e-shopov. Prináša tiež recenzie a hodnotenia produktov a informácie, ako a kde výhodne nakupovať. KUPLIO je medzinárodný projekt pôsobiaci v 13 krajinách Európy.

Náplň práce

  • Pridávanie, dopĺňanie a aktualizácia obsahu a akciových ponúk na web stránkach kuplio.si

  • Skúmanie obsahu akciových ponúk na web stránkach s cieľom zabezpečiť relevantnosť a atraktívnosť ponúk

  • Vyhľadávanie obsahu pre web stránky v slovinskom jazyku

  • Písanie textov v slovinskom jazyku

  • Preklad textov a článkov do slovinského jazyka

  • Optimalizácia obsahu z pohľadu SEO, koordinácia aktivít so SEO špecialistom

  • Komunikácia s partnerskými webmi, partnermi a dodávateľmi webu

  • Aktívna spolupráca s obchodným oddelením

  • Participácia na medzinárodných projektoch

Požiadavky

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

študent vysokej školy

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. Stupňa

Ponúkame

Pracovný pomer v skvelom kolektíve

  • Práca v rozrastajúcej sa firme s možnosťou osobnostného a profesionálneho rastu

  • Firemná výučba angličtiny

  • Teambuildingy