Kachličkovo

Manažér zákazníckeho servisu

MestoMalinovo

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané23.04.2024

"Sme skvelý tím. Nie preto, že spolu pracujeme. Sme skvelý a víťazný tím, pretože si navzájom pomáhame, rešpektujeme sa a veríme si."

Vážime si zručnosti, schopnosti, prístup a skúsenosti našich zamestnancov, pretože každý jeden vytvára pridanú hodnotu na našej spoločnej ceste úspechu. Naši zamestnanci sú to najhodnotnejšie, čo máme. Preto je pre nás veľmi dôležité, aby každý robil to, čo robiť vie a chce. Aby každý dostal za svoju snahu adekvátnu odmenu a maximálnu možnú podporu. A to všetko v prostredí, kde si všetci tykáme, kde vládne smiech, dobrá nálada, dôvera a vzájomná pomoc. U nás, v Kachličkove.

Náplň práce

„Ahoj, vitaj v Kachličkove! Sme vďační, že si zavítal práve k nám. Ďakujeme za dôveru, cíť sa tu ako doma. Aký máš dnes deň? Ako ti vieme pomôcť? Môžeme ti ponúknuť kávu, alebo čaj?“ Vzbudili v tebe predchádzajúce slová dobrý pocit? Je toto prístup, ktorý ako zákazník očakávaš a zároveň ho používaš smerom k zákazníkom? Ak si odpovedal(a) 3 x áno, tak máme pre teba skvelú ponuku! Staň sa súčasťou najväčšieho a najobľúbenejšieho e-shopu s kachličkami široko-ďaleko a poskytuj spolu s nami zákaznícky servis, ktorý každému spraví pekný deň. Dáme ti príležitosť k osobnostnému rastu, priestor na realizáciu dobrých nápadov a možnosť kariérne rásť. Sme iní, sme výnimoční, sme Kachličkovo. A ty môžeš byť tiež!

Hlavná pracovná náplň:

  • Vedenie a riadenie zamestnancov
  • Projektový manažment
  • Príjem a následné spracovanie online objednávok v súlade s obchodnými procesmi spoločnosti
  • Komunikácia s klientom (email /telefón/online chat) počas celého trvania objednávky za účelom profesionálneho vybavenia objednávky
  • Produktové poradenstvo a administračná podpora pri vytváraní objednávky zákazníkom
  • Dôkladné zdieľanie informácii potrebných k rýchlemu, bezproblémovému a profesionálnemu vybaveniu objednávok so všetkými relevantnými kolegami
  • Včasné vystavovanie a zasielanie relevantných dokladov a dokumentov k objednávkam v súlade s nastavenými procesmi
  • Podpora pri plánovaní expedičných a logistických aktivít
  • Zastupovanie relevantných pracovných pozícií

Pracovný čas:

  • 40 hodín/pracovný týždeň
  • Pondelok až piatok od 9:00 do 18:00
  • Prestávka na obed 1 hodina

Požiadavky

  • Skúsenosti s predajom koncovému zákazníkovi:

  • komunikácia so zákazníkom (e-mail, telefón, online chat)

  • príjem a následné spracovanie objednávky

  • komunikácia s internými oddeleniami

  • komunikácia s obchodnými partnermi

  • riešenie reklamácií

  • Skúsenosti s vedením a riadením ľudí:

  • organizačná štruktúra

  • proces prijímania zamestnanca

  • nastavenie cieľov a očakávaní

  • revízne stretnutia

  • vzdelávanie

  • odmeňovanie

  • osobnostný rozvojový a kariérny plán

  • motivácia a podpora

  • proces ukončenia pracovného pomeru zamestnanca

  • Skúsenosti s projektovým manažmentom

  • Základná znalosť MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Pokročilá znalosť práce s emailovým klientom (napr. Mozilla Thunderbird)

  • Empatia a prístup orientovaný na spokojného zákazníka

  • Efektívne zvládanie stresových situácií

  • Schopnosť plánovať a delegovať

  • Pozitívny, proaktívny a zodpovedný prístup

  • Efektívna komunikácia a práca s časom

  • Chuť učiť sa, profesionálne rásť a pomáhať kolegom

  • Schopnosť všímať si a pracovať s detailmi

  • Schopnosť učiť sa z chýb

  • Prispôsobivosť

  • Schopnosť inovovať a myslieť v širších súvislostiach

  • Príjemné vystupovanie a schopnosť efektívne prezentovať

Ponúkame

  • Stabilita v úspešnej a perspektívnej firme s významným postavením na trhu
  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Pravidelná včasná výplata
  • Zaškolenie skúsenými a ochotnými kolegami
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania
  • Priateľský kolektív
  • Pravidelné tímové aktivity
  • Príjemné, nové a moderné pracovné prostredie
  • Výnimočné ceny na firemný sortiment
  • Možnosť bezplatného parkovania
  • Možnosť zapožičania firemnej dodávky na súkromné účely
  • Káva a čaj zdarma