JANDL

PPC špecialista

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané18.02.2022

Sme slovenská full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a kopou skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme pražskú a viedenskú pobočku, klientov v ďalších krajinách a projekty aj mimo reklamnej činnosti.

Náplň práce

  • manažment reklamných účtov na Facebooku, Google, prípadne ďalších performance kanálov
  • správa, optimalizácia a vyhodnocovanie online kampaní
  • príprava prezentácií, odprezentovanie klientovi (aj v anglickom jazyku), stretnutia a komunikácia s klientom
  • plánovanie online a aj offline médií, príprava krátkodobých aj dlhodobých strategických mediálnych plánov

Požiadavky

Do nášho tímu hľadáme PPC špecialistu, ktorý má rád prácu s číslami a rozumie im. Skúsenosti s offline médiami a ich plánovaním/nákupom sú veľkou výhodou, ale nie podmienkou. Radi ťa naučíme všetko, čo budeš potrebovať, dôležitá je chuť učiť sa.

Ďaľšie požiadavky, ktoré by mal vhodný uchádzač spĺňať:

  • má aspoň 2-ročnú prax v oblasti performance marketingu
  • rád pracuje s číslami/tabuľkami a rozumie im (súčasť každodennej práce)
  • ovláda Google Ads, Facebook AdManager, Google Analytics, Google Tag Manager
  • skúsenosti s offline médiami sú výhodou
  • schopnosť komunikovať a prezentovať aj v anglickom jazyku
  • je dôsledný, precízny, systematický
  • je zodpovedný a spoľahlivý
  • má zmysel pre detail
  • má chuť neustále sa učiť a sledovať nové trendy

Ponúkame

  • full-time pozíciu v jednej z najväčších a najúspešnejších reklamných agentúr na Slovensku.
  • pohodlnú stoličku v krásnom office v centre mesta.
  • ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami, ale aj (ne)pravidlený poobedný snack.
  • pravidelné teambuildingy a ďalšie firemné „mecheche“.
  • účasť na inšpiratívnych prednáškach a konferenciách.
  • narodeninové poukážky
  • multisport karta s príspevkom firmy
  • skúsenosť s prácou s rôznymi väčšími aj menšími klientami.
  • medzinárodný priateľský kolektív.
  • lektora angličtiny priamo vo firme.