IOI CORPORATION s.r.o.

Marketing Specialist

FormaFull-time

Platod 1400 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané29.03.2021

QORPO is a leading game studio founded in 2018 with over 100+ employees from all around the world. The company's headquarters are in Bratislava, Slovakia. QORPO is a Central European Metaverse leader with six five projects in development, including multiple game titles such as CryptoCitizen, and Trade Race Manager, with a primary focus on developing the most connected ecosystem in the Metaverse. We've gathered powerful teams of experts worldwide, including specialists with previous experience in major games studios such as Gameloft or EA.

Náplň práce

Sú Sociálne média a tvorba obsahu tvojou vášňou?

Tak toto je ponuka práve pre teba!

Sme mladá rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá sa zaoberá Gamingom a Tradingom. Social media a viral marketing sú naše hlavné reklamné kanály a práve preto hľadáme šikovnú posilu do teamu s kreatívnou mysľou a skúsenosťami s tvorbou obsahu. Okrem sociálnych médií by si nemal/a byť hanblivý/a pred kamerou, lebo sa pred ňou určite ocitneš. :)

Čo budeš robiť denne?

  • tvorba contentu na sociálne média
  • udžovanie vzťahov s našimi media partnermi (PR, komunikácia so známymi osobnosťami, firmami, charitami, školami atď)
  • copy-write by si mal mať v malíčku
  • príprava podkladov pre PR/média
  • podieľanie sa na globálnej marketingovej stratégií

Skúsenosti s tradingom a cryptomenami je veľkou výhodou, ale nie podmienkou!

Veľmi príjemné pracovné prostredie v moderných priestoroch s parkovaním a inými výhodami. Viac Vám prezradíme na osobnom pohovore.

Všetkých uchádzačov prosíme o zaslanie CV, fotografie a social media accounts.

Ozveme sa iba uchádzačom, ktorí budú vyhovovať naším kritériám, za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky

Social Media - expert
Microsoft Office 365 - advanced
Video editing - basic
Photo editing - basic
Copywriting - advanced
Driving licence
B

Number of years of experience: 2
Digital marketing, Entrepreneurship, Social media, Content marketing

Position is suitable for fresh graduate.

Ponúkame

  • Zaujímavá práca v slovenskom projekte, ktorý sa venuje Gamingu, tradingu a cryptomenám
  • Veľmi dobré finančné ohodnotenie po skúšobnej dobe
  • Rozsiahle kariérne možnosti aj možnosť pracovať na viacerych projektoch zároveň