Indra Avitech

Analyst

FormaFull-time

Plat1500 — 2200 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané29.06.2021

Indra Avitech je jednou z popredných medzinárodných spoločností, ktoré sa dlhodobo venujú plánovaniu, vývoju, integrácii, dodávke a podpore IT systémov pre letecký priemysel. Naša spoločnosť poskytuje širokú škálu produktov, v rámci ktorých prináša osvedčené a inovatívne systémové riešenia. Výsledkom našej práce je poskytnúť riadeniu letovej prevádzky viac času na rozhodovanie, tým padom aj zabezpečenie riadneho a efektívneho chodu týchto služieb. Systémy vyvinuté spoločnosťou Indra Avitech preto prispievajú k zvýšeniu bezpečnosti, presnosti a hospodárnosti sveta leteckej dopravy, rovnako aj k ohľaduplnosti k životnému prostrediu.

Viac informácií o nás nájdete tu:

a vo videu našej spoločnosti:

Náplň práce

Tvoja rola vo vývoji produktu bude:

• navrhovanie riešení a uzatváranie dohôd s našimi zákazníkmi a ďalšími stranami o tom, ako by mal systém fungovať
• zhromažďovanie požiadaviek zákazníka, definícia a implementácia konfgurácie systému
• spolupráca s manažérmi a koncovými užívateľmi na definovaní biznis cieľov a z toho vyplývajúcich technických požiadaviek
• aktívna komunikácia s development tímami počas celého procesu - od tvorby, cez distribúciu až po realizáciu technických požiadaviek
• účasť na plánovaní a kontrole migrácie dát
• príprava technickej dokumentácie

Požiadavky

Čo nás poteší po odbornej stránke:

• výhodou sú skúsenosti v oblasti softvérového vývoja
• znalosť procesov a metodiky sofvérového vývoja
• skúsenosť s .csv, .xml, .xsd, .xslt, log analysis, Git, sql
• dobrá znalosť angličtiny hovorenou a písomnou formou
• znalosť MS Office a MS project

Čo nás poteší po osobnostnej stránke:

• analytické a logické myslenie
• dobré komunikačné zručnosti
• sebarozvoj je pre Teba dôležitý

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ponúkame

To, že budeš mať možnosť profesne vyrásť a budeš pracovať v zaujímavej doméne sme už povedali.

Kladieme dôraz však aj na iné veci.

V práci trávime 2000 hodín ročne, čo je významná časť života každého z nás. Preto je pre nás dôležíté zapojenie ľudí, dobrá pracovná atmosféra a medziľudské vzťahy. Keď ku nám nastúpiš, nájdeš u nás toto:

• Dbáme na to aby sme si ľudsky sadli

  • kolegov si starostlivo vyberáme, aby sa s nami cítili dobre
  • stretávame sa na teambuildingoch, turistikách, oslavujeme spolu

• Demokratické fungovanie a participáciu v riadení podporujeme takto

  • prepájame vedenie a zamestnancov na pravidelných stretnutiach, kde môže ktokoľvek priniesť akúkoľvek tému
  • zadefinované princípy riadenia podporujú naše demokratické fungovanie

• Kladieme dôraz na informovanosť a transparentnosť v komunikácii

  • pravidelne a otvorene hovoríme o tom, čo sa vo firme deje (kde sa nám darí, kde potebujeme veci zlepšiť a čo nás čaká. Každý z nás teda vie ako sa firme darí.)

• Hodnoty, ktoré sme si zadefinovali sme zimplementovali do pracovných podmienok napr. takto

  • keď chceš dovolenku do 10 dní, nepotrebuješ na ňu schválenie, veríme ti, že to vieš posúdiť aj v kontexte pracovných povinností
  • viac ako na dochádzku sme orientovaní na výsledky a na to, čo je podstatné (nemáme teda problém s Home office prácou. Ak Ťa láka office work, potom výhľad zo 17. poschodia na Bratislavu iste poteší.)