IGOR BROSSMANN

BRAND BUILDER & COMMUNICATOR

FormaFull-time

Plat1500 — 2500 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané26.10.2021

Náplň práce

Hľadáme:

  1. človeka s otvorenou mysľou a srdcom, ktorý už čo to vie o marketingu a reklame
  2. človeka, ktorý pracuje rád, vie sa nadchnúť a chce byť stále lepší a lepší
  3. človeka, ktorý túži po tom, aby ho práca bavila
  4. človeka, ktorý vie, že v živote môžeme dokázať takmer všetko, čo si vieme predstaviť
  5. človeka, ktorý okrem práci na značkách BANKA LÁSKY, REAL LOVE BANK, Zaľúbená Štiavnica, Supervolcano ŠTIAVNICA, bude robiť aj na iných zaujímavých projektoch
  6. človeka, ktorý môže byť junior s obrovskou chuťou a potenciálom, ale môže to byť aj skúsený marketér či reklamník, ktorý hľadá zmenu

Požiadavky

Budeme radi ak:

  1. vieš myslieť systematicky, ale aj kreatívne
  2. vieš zodpovedne a spoľahlivo viesť a accountovať
  3. máš skúsenosti s copywritingom či PR
  4. rozumieš sociálnym sieťam
  5. vieš anglicky, ovládaš slovenský pravopis a máš vodičák
  6. vieš, čo v živote chceš 😉

Ponúkame

  1. zážitok z budovania slovenskej značky, ktorá aj vďaka Tebe môže byť svetovou
  2. spoluprácu s nadšencami, ktorí veria, že vytvárajú úžasné veci
  3. dobro-družnú prácu, kde to čo si vymyslíme, môžeme hneď realizovať
  4. atmosféru malej agentúry v Bratislave s pravidelnými výjazdami do Banskej Štiavnice
  5. skvelú školu marketingu pod vedením Igora, ktorý už postavil na nohy veľa značiek
  6. slušnú odmenu, auto, iPhone, Mac, trávnik pred vchodom 😎

Neboj sa, ozvi sa mi aj keď možno váhaš. Ja som tiež najskôr váhala, ale nakoniec som v IGOR BROSSMANN s. r. o. prežila úžasných 7 rokov. Je to naozaj skvelý job, pri ktorom sa stále deje kopec zaujímavých vecí a stretneš kopec zaujímavých ľudí.

Katka Javorská