Kontakt

iFocus

Account manager

MestoPiešťany

FormaPart-time

Platod 5 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované15.03.2024

Sme marketingová agentúra, ktorá sa špeciálne zameriava na digitál. Riešenia digitálneho marketingu ako PPC, SEO📉, sociálne siete, sú našim poslaním💯. Ak nechceš cestovať🚗 za prácou do Bratislavy, máme dobré správy. iFocus sídli v centre v Piešťan. Máme industriálny office, kde má každý svoj priestor, dobrú kávu☕ k dispozícii a dobre naladený kolektív.

Náplň práce

Hľadáme motivovaného Account managera, ktorý bude zodpovedný za komunikáciu a správu vzťahov s našimi klientmi. Táto pozícia bude zohrávať kľúčovú úlohu v udržiavaní existujúcich vzťahov, rozvoji nových a prispievaní k rastu našej spoločnosti. Aj keď pracujeme spolu v kancelárii ako tím, hlavná pracovná náplň je digitálny marketing a komunikácia s klientmi. To je práca či z officu, telefónu či stolového počítaču doma.

Požiadavky

Vedomosti o marketingu sú veľká výhoda, no hľadáme spoľahlivého človeka aj na skrátený úvazok, či len na obmedzený počet hodín. Je to ideálna práca aj pre maminčky, ktoré nemôžu odpracovať 8 hodín denne a vie vybaviť všetko dôležité, aj keď má dieťa doma zo škôlky. Spoľahlivosť, zodpovednosť a chuť sa učiť sú pre nás priorita.

  • Skúsenosť v oblasti Account Managementu alebo obdobnej pozície.

  • Vynikajúce komunikačné a prezentácie schopnosti.

  • Schopnosť pracovať v tíme a spolupracovať s rôznymi odvetviami.

  • Analytické a organizačné schopnosti.

  • Email marketing.

  • Základy Wordpressu.

Ponúkame

  • pružný pracovný čas

  • home office 1 krát v týždni (momentálne streda)

  • odborné vzdelávanie doma aj v zahraničí

  • priestor na seba realizáciu