i-Step communication

Social media Manager

FormaFull-time

Plat1400 — 1700 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané13.03.2024

Reklamná agentúra s viac ako 20 ročnou skúsenosťou. Zaoberáme sa všetkými oblasťami marketingovej komunikácie. Náš tím je tvorený skúsenými odborníkmi z oblasti marketingu a komunikácie s referenciami z najväčších slovenských reklamných agentúr, obchodných spoločností a komunikačných kanálov. Za 20 rokov na trhu sme pracovali pre tých najväčších, ale aj najmenších klientov na globálnych ale aj regionálnych trhoch.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme kreatívnu posilu. Príležitostí ukázať svoj talent a schopnosti je u nás neúrekom, stereotyp nepoznáme.

Ak sa zaujímaš o oblasť digitálnej reklamy, bavia ťa sociálne siete, si komunikatívny a máš kreatívno-analytické myslenie, tak je táto rola ideálna práve pre Teba. Ponúkame prácu, v ktorej sa stále budeš môcť učiť niečo nové a zdokonaľovať sa v tom čo už ovládaš. Základ úspechu je proaktívny a priateľský prístup.

Hlavné činnosti:

  • Spracovávanie kreatívnych zadaní nielen na základe požiadavky klienta. Kreatívne nápady sa u nás neodmietajú

  • Tvorba contentu na sociálne siete (posty, storky, videá, súťaže, kampane... na všetko budeš mať kolegov, ktorí Ti radi pomôžu)