Hyperia

Produktový UX dizajnér

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané17.06.2021

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Náplň práce

Koho hľadáme?

Do produktového tímu hľadáme skúseného kolegu, ktorý zvládne riešiť UX výzvy na našom medzinárodnom projekte Kimbino (https://www.kimbino.green/). Na základe dát a používateľského výskumu budeš navrhovať dizajn webov tak, aby bol pre používateľov čo najatraktívnejší a radi sa vracali k nám :). Si človek, ktorý rád sleduje najnovšie trendy v oblasti UX, zaujíma ťa, ako sa správajú používatelia na weboch a rád navrhuješ funkčné riešenia? Tak sa nám ozvi. Uvítame odkazy na tvoju prácu a hodíme spoločnú reč...

Ako Produktový UX dizajnér budeš efektívne riešiť požiadavky na vylepšenie UX android aplikácie a webov cielené na zvýšenie spokojnosti zákazníkov a dosiahnutie strategických cieľov dohodnutých s biznis tímom. Čo všetko do toho spadá?

  • monitorovanie, analyzovanie správania našich používateľov
  • identifikáciu slabých UX častí
  • prípravu návrhov cez wireframes a klikateľné prototypy
  • vykonávanie používateľského testovania s využitím výskumných metód
  • vyhodnocovanie testovaní a implementovaných riešení
  • spracovanie a interpretovanie získaných údajov
  • spisovanie špecifikácií a zadaní pre developerov

Očakávame, že budeš prichádzať aj s vlastnými nápadmi ako naše ciele dosiahnuť. Pri ich plnení budeš aktívne spolupracovať s kolegami z produktového tímu, grafikom, programátormi, interným marketingovým oddelením ako aj s externými dodávateľmi. V neposlednom rade bude tvojou úlohou tiež sledovať aktuálne trendy v oblasti UX, vývoja webových technológií alebo aplikácií.

Požiadavky

  • min 2 ročná skúsenosť/prax ako UX dizajnér (skúsenosť s používateľským testovaním a s prácou v dizajn nástrojoch)
  • Google Analytics - pokročilý
  • Google Optimize - pokročilý
  • výborné analytické myslenie a logické myslenie, spájanie si súvislostí
  • dôslednosť a systematickosť pri práci
  • samostatnosť a spoľahlivosť
  • dobre zvládnutý time management
  • vynikajúce komunikačné schopnosti a asertivita
  • anglický jazyk na komunikačnej úrovni

Ponúkame

  • práca na vlastných projektoch spoločnosti (žiadne naťahovanie sa s klientom a termíny postavené na hlavu, časový aj finančný budget máme vo vlastnej réžii)
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť sebarealizácie, spolupráca pri navrhovaní projektov, kariérny rast
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
  • kurzy angličtiny priamo vo firme
  • práca v mladom kolektíve, užiješ si kopu teambuildingov a ďalších akcií
  • ak prídeš do officu, prácu si môžeš vychutnáť pri kávičke v klimatizovanej kancelárii na dvoch 24" monitoroch a pochutiny platíme my