Kontakt

HRbranding

IT Špecialista / Developer

MestoKrupina

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované25.03.2024

Náplň práce

  • Správa a údržba informačných technológií na pracovisku.
  • Komunikácia s ostatnými oddeleniami IT našich pobočiek v EÚ v rámci bratskej skupiny.
  • Analýza a podávanie správ z miestnych/vzdialených IT systémov v rámci EÚ vrátane znalostí databáz a analytického myslenia.
  • Vývoj malých lokálnych / webových softvérových aplikácií.

Požiadavky

  • Stredoškolské, nadväzujúce/vyššie odborné vzdelanie, alebo vysokoškolské vzdelanie (bakalársky/magisterský titul).
  • Pokročilá znalosť databázových systémov (MS SQL, MySQL).
  • Skúsenosti s prostredím Windows Server, Windows klient a sieťové prostredie Windows.
  • Znalosť sietí CISCO LAN/WAN, základné znalosti servera Linux.
  • Znalosť tvorby a správy webových stránok (HTML, CSS, JavaScript, PHP).
  • Jazykové znalosti: pokročilá angličtina (C1).
  • Dobré komunikačné zručnosti.
  • Skúsenosti s programovacími jazykmi ako DELPHI, C++, C#, C alebo Python sú výhodou.

Ponúkame

  • Extra 20 dní pracovného voľna.
  • Osobitný pracovný čas.
  • Letný a vianočný bonus.
  • Možnosť ubytovania v Krupine.
  • Príležitosti na rast, realizáciu vlastných nápadov a ďalšie vzdelávanie.
  • Podpora školení, certifikácií a rozvoja interne aj externe s individuálnym prístupom.