Zlaté kúpele Turčianske Teplice

Marketingový manažér

MestoTurčianske Teplice

FormaFull-time

Platod 2000 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané30.05.2021

O NÁS

Náplň práce

PRODUCT

  • vytváranie a optimalizácia produktového mixu
  • navrhovanie nových produktov

PRICE

  • nastavovanie cenotvorby v spolupráci s obchodným oddelením
  • monitoring konkurencie a nákupného správania klientov

PLACE

  • nastavovanie distribučných tokov – informácie, spôsoby distribúcie
  • príprava tlačových správ, písanie textov pre sociálne siete, webovú stránku spoločnosti, médiá

PROMOTION

  • navrhovanie a realizácia kampaní ATL (TV, rádio, tlač) a BTL (reklama, direct marketing, podpora predaja)
  • vypracúvanie a realizácia stratégie online marketingu na platformách ako Facebook Ads, Google Ads, LinkedIn, Twitter
  • spravovanie firemného webu po obsahovej stránke
  • aktívna účasť na realizácii nových obchodných projektov a marketingových aktivitách

PEOPLE

  • príprava a realizácia školení personálu, ktorý prichádza do kontaktu s klientom (B2B – obchodníci, B2C – ostatní)

ĎALŠIE

  • vytváranie MKT rozpočtov a zodpovednosť za ich dodržiavanie
  • tvorba a zodpovednosť za projektové riadenie marketingových projektov
  • spolupráca s agentúrami pri príprave kampaní, vyhodnocovanie ich úspešnosti a navrhovanie zlepšení
  • spolupráca s obchodným oddelením pri plánovaní a realizácii kampaní

Požiadavky

VZDELANIE A SKÚSENOSTI

  • stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie, prednostne v oblasti marketingu alebo manažmentu
  • skúsenosti s digitálnym marketingom, s reklamami Google, Facebook, LinkedIn a inými platformami
  • skúsenosti s marketingovým mixom 5P v praxi
  • znalosť content marketingu výhodou

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

  • slovenský jazyk – výborná úroveň slovom i písmom
  • anglický jazyk – dobrá úroveň slovom i písmom

INÉ ZRUČNOSTI

  • MS Office Excel, Word
  • Google analytics, sociálne siete a digitálne platformy
  • spravovanie firemného webu
  • vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič

OSOBNOSTNÉ SCHOPNOSTI

  • zameranie na dosahovanie stanovených výsledkov v požadovanej kvalite a čase
  • zanietený a aktívny prístup k práci
  • zmysel pre detail, kreativita a inovatívnosť
  • analytické a komunikačné schopnosti
  • prezentačné zručnosti
  • schopnosť samostatne a spoľahlivo pracovať
  • aktívny záujem o nové trendy v marketingu a digitálnom marketingu

Ponúkame

KARIÉRA

  • kreatívna práca v prosperujúcej firme
  • možnosť prispievať k rozvoju firmy (priamy reporting na generálneho riaditeľa)
  • príležitosť využívať svoje MKT znalosti a skúsenosti
  • uplatňovanie nových MKT trendov v praxi

BENEFITY

  • odborné vzdelávanie nielen v marketingu
  • firemné ubytovanie
  • stravovanie aj vo voľných dňoch
  • a ďalšie atraktívne benefity