Harton - marketing agency

Grafický dizajnér

FormaFull-time

Plat900 — 1500 €

Úroveň

Pridané15.03.2020

Sme hrdí na to, že môžeme pomôcť uznávaným spoločnostiam kreovať reklamné kampane a riešiť iné zložité komunikačné výzvy. Vytvárame vlastnú marketingovú stratégiu pre každého klienta na základe jeho cieľov, časového rámca, rozpočtu, publika a trhovej situácie, so zameraním na výkonnostný marketing. Tykáme si s digitálom, no klientom ponúkame vždy komplexné riešenia na kľúč. Sme marketingová agentúra HARTON.

Náplň práce

Čo u nás budeš robiť?

  • Vytvárať grafické návrhy na základe požiadaviek našich klientov
  • Navrhovať kreatívne logá, jedinečnú korporátnu identitu či moderný vizuál webov
  • Budovať silné značky, ktoré majú emóciu i charakter

Požiadavky

Znalosti SUPERHERO grafika/grafičky

  • vycibrené grafické cítenie
  • prehľad v aktuálnych marketingových a grafických trendoch
  • práca v grafických programoch Photoshop, Illustrator a InDesign

A rôzne maličkosti…

  • prvoligové skúsenosti z kalčeta
  • passia pre lahodnú kávu z čerstvo namletých zŕn
  • kreatívne chill rozhovory s kolegami pri tej najlepšej shishi
    …ale to ťa vieme naučiť 🙂

Ponúkame

S LONG TAILOM od nás určite neodídeš!

  • Finančné ohodnotenie primerané tvojim skills
  • Home office a flexibilný pracovný čas
  • Nevyčerpateľný Coffee vodopád 100 % ARABIKY
  • Konverzia amatéra na PROFI kalčetistu
  • Kooperácia mladého kolektívu na pravidelných teambuildingoch
  • Perfekcia v oblasti marketingu (PPC, SEO, UX, …)