HalfPoint Images

Fotograf

FormaFull-time

Plat1000 — 1700 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané02.11.2021

HalfPoint Images patrí k popredným producentom reklamných fotografií a videa. Naše médiá sú distribuované prostredníctvom medzinárodných agentúr - fotobánk. Tisíce našich fotiek a videí pravidelne využívajú grafickí dizajnéri, reklamné agentúry či marketingové oddelenia z celého sveta.
Snažíme sa neustále prinášať nové nápady a určovať trendy na trhu. Pravidelne investujeme prostriedky do zvyšovania kvality a vlastného rozvoja. Vďaka talentovanému mladému tímu sa nám darí stále posúvať vpred a prinášať fotografie a videá prémiovej kvality.
Vysoko nastavený štandard kreativity, tím skúsených a inšpiratívnych ľudí a celkové foto a video portfólio robia zo spoločnosti HalfPoint Images jedno z najatraktívneších miest na prácu vo fotobankovom priemysle na Slovensku.

Tu nájdete fotografie z našich aktuálnych produkcií:

Náplň práce

Do nášho kreatívneho kolektívu hľadáme skúseného fotografa na plný uväzok, ideálne z Bratislavy a okolia, ktorý bude vytvárať a následne spracovávať náš foto obsah určený do fotobánk.
Hľadáme pozitívne naladeného proaktívneho človeka, ktorý disponuje vynikajúcimi organizačnými schopnosťami, má skúsenosti s fotografiou a zručnosť po zaučení manažovať si samostatné produkcie.

Tvoja pracovná náplň:
• tvorba, edit a retuš fotografií
• spolupráca s artdirektormi na tvorbe kreatívnych konceptov a produkčných plánoch
• manažment samostatných produkcií
• sledovanie trendov v oblasti fotografie

Naplánované produkcie prebiehajú na rôznych lokáciach v interiéri alebo v exteriéri a vyžadujú si presuny autom.

Hľadáme výnimočného človeka s vkusom a citom pre fotografiu. Ak máš vážny záujem o túto pozíciu, skús nájsť spôsob, ako ukážeš svoju výnimočnosť. Okrem poslania životopisu je podmienkou predstavenie tvojho portfólia či už prostredníctvom linku na galériu fotiek alebo nám pošleš svoj instagram, prípadne nájdi spôsob ako vystúpiš z davu a zaujmeš nás.

Vybraných uchádzačov budeme ďalej kontaktovať emailom/telefonicky s pozvaním v prvom kole na video pohovor.

Požiadavky

Ako kandidát by si mal disponovať týmito schopnosťami:
• máš prax na pozícii fotografa, estetické cítenie a kreatívnu samostatnosť
• si flexibilný, organizačne zdatný, s vysokou úrovňou time managementu
• si zodpovedný, spoľahlivý, samostatný, so zmyslom pre detail
• si komunikatívny a myslíš out of box
• ovládaš anglický jazyk

Ponúkame

Ponúkame prácu v top fotobankovej firme, super kreatívne prostredie a priateľský kolektív. Získaš skúsenosti a podporu profesionálneho produkčného tímu. Dáme ti priestor na vlastnú sebarealizáciu. Tvoja motivujúca odmena bude závisieť na tvojich schopnostiach a skúsenostiach.

Na postprodukciu ponúkame zázemie v našom office v Novej Bani, prípadne sa môžeš rozhodnúť aj pre prácu z domu.

Ďalšie benefity:
• flexibilný pracovný čas
• možnosť pracovať aj z domu
• strava a nápoje počas produkcií
• podpora ďalšieho vzdelávania a osobnostného rastu