GoodRequest, s.r.o.

UI/UX Dizajnér

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1200 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané07.01.2020

GoodRequest je digitálne štúdio a na trhu pôsobí 8 rokov. Našim partnerom pomáhame budovať digitálne produkty, ktoré majú zmysel a prinášajú hodnotu používateľom. GoodRequest je však v prvom firma pre ľudí. Snažíme sa budovať rodinné prostredie, budujeme vzťahy od práce, cez šport až k piatkovému pivku.

Naši klienti sú pre nás dôležití, no naši ľudia sú na prvom mieste.
Máme za sebou spolupráce so startupmi z USA ale zameriavame sa aj na komplexné riešenia pre veľkých klientov v rámci česko-slovenska a v strednej Európy. Pracujeme na produktoch ako TatraBanka, Innovatrics, Tipsport Extraliga, Bistro, Nehnuteľnosti, ZSE Care, ZSE Drive, iKROS a množstvo iných.

Náplň práce

Hľadáme šikovného kreatívca, ktorý posilní náš tím. Dizajnéra so skúsenosťami, ktorý má drive, cit pre detail, je orientovaný na používateľský dizajn a má chuť neustále napredovať. Hľadáme najmä skvelú osobnosť, ktorá zapadne do nášho tímu.
Ideálny kandidát by mal mať aspoň 2 roky skúseností s dizajnom webových a mobilných aplikácií. Mal by sa dohovoriť anglicky, bavia ho dizajn trendy, pravidelné vzdelávanie a dokáže pracovať v tíme. Sme kolektív kde vyhráva najlepší nápad, ego tu nemá priestor a cieľom je splniť ciele produktu s ohľadom na používateľa. Ak spĺňaš tieto požiadavky, pošli nám svoje portfólio.

Požiadavky

  • Orientácia na používateľa - chápeš, že produkty vytvárame pre ľudí, používatelia sú najdôležitejší
  • Dobré analytické myslenie, schopnosť chápať malé problémy v kontexte veľkých riešení
  • Dobrá komunikácia - budeš komunikovať s klientom, dizajn tímom a vývojármi
  • Schopnosť porozumieť požiadavkám klienta a aplikovať ich v riešeniach
  • Znalosť niektorého z dizajn nástrojov Adobe XD, Photoshop, Sketch, Figma či Illustrator
  • Nestačí ti robiť priemerné veci - chuť neustále napredovať - drive
  • Skúsenosť s metodikou lean UX, používateľským testovaním, metódou design sprint a metódami UX výskumu sú výhodou

Ponúkame

  • firemnú kultúru, ktorú nezažiješ v žiadnej inej firme
  • flexibilnú pracovnú dobu, po dohode možnosť práce z domu
  • moderné a priestranné pracovné prostredie s kuchyňou a jedálňou
  • firemná chill zóna s kalčetom, tuli vakmi, gaučami, playkom, legom...
  • pravidelné navštevovanie konferencií zo sveta IT
  • firemné akcie akými sú lyžovačky, turistika, motokáry, volejbal a jóga v office
  • spoločné raňajky, pri ktorých neriešime len prácu

Hľadáme najmä skvelú osobnosť, ktorá zapadne do nášho tímu. Nemusíš byť profík, u nás sa ním staneš.