gecora

PPC Specialist

MestoKošice

FormaFull-time

Plat1000 — 1300 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané07.05.2021

Gecora je spoločnosť, ktorá rada inovuje podnikanie svojich klientov pomocou moderných a funkčných riešení. Našim cieľom je prosperujúca a dlhodobá spolupráca, lebo veríme, že práve toto je cesta k zaručenému úspechu.

Pracujeme vo svete digitálu, od dizajnu, tvorby webovej prezentácie či eCommerce riešení (máme vlastný CMS geCommerce - laravel/react).

Pracujeme s najmodernejšími technológiami laravel, react, react native či java.

Vybudovali sme už niekoľko webových aplikácii, ktoré denne spracujú obrovské množstvo dát tak, aby pomohli ako používateľovi, tak nášmu klientovi.

Náplň práce

Ahoj!

Ako full-service agentúra ponúkame našim klientom komplexnú službu a momentálne hľadáme PPC špecialistu, ktorý už má reálne skúsenosti s nastavovaním a správou PPC reklám. Čize by si mal/mala vedieť bez problémov pracovať s Google Ads účtom a Business Managerom. Veľkou výhodou je ak máš všeobecný prehľad, nakoľko máme zákazníkov z rôznych odvetví.

  • Správa Google reklám (vyhľadávacia, dynamická, google shopping)
  • Správa Facebook reklám (správa kampaní cez Business Manager)
  • Sledovanie nových trendov v online marketingu
  • Prinášať nové nápady na vylepšenia efektívnosti reklám
  • Vyhodnocovanie kampaní / tvorba reportov

Požiadavky

  • Strategické a kreatívne myslenie
  • Systematický, samostatný, zodpovedný
  • Rozhoduješ sa na základe štatistík a výsledkov
  • Komunikácia v angličtine
  • Referencie (ideálne)
  • Chuť posúvať hranice našich klientov
  • Skúsenosti na marketingovej pozícii sú výhodou

Ponúkame

  • Odmena pri skvele odvedenej práci ťa neminie
  • Práca aj na interných projektoch
  • Bezplatné školenia z iných oborov ako je ten tvoj
  • Nie sme proti home office
  • Priama komunikácia s klientom
  • Spolupráca s externými pracovníkmi gecora (EN)

Samozrejme sa o tebe radi dozvieme viac. Kľudne nám pošli nám okrem CV aj pár viet o sebe alebo o projektoch na, ktorých si pracoval:)