pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť
RemoteDeveloperi

freevision

Ruby on Rails Developer

Mesto: Remote

Typ: Full-time

Plat: 2500 — 3200 €

Dátum pridania: 08.02.2021

V štúdiu freevision vyvíjame spoľahlivé mobilné a webové aplikácie založené na technickej dokonalosti, dlhoročných programátorských zručnostiach a jasných komunikačných schopnostiach.

Náplň práce

Hľadáme Ruby on Rails junior/medior/senior developera, ktorý nám pomôže s vývojom web aplikácii pre našich klientov. Ideme s dobou, používame technológie ako GraphQL, Hotwire, Stimulus, HTML5, CSS3 a mnoho iných.

Tieto webové aplikácie slúžia prevažne ako backend pre single page appky a mobilné aplikácie, ktoré vyvíja náš interný tím. Prepájame ich cez GraphQL a REST. Celý produkt je vždy pokrytý unit testami a integračnými testami.

Zdrojáky a iné tooly ukladáme do git-u (metódou git-flow), komunikujeme na Slack-u, úlohy trackujeme v JIRA.

Aktuálne hľadáme parťákov na jeden dlhdobý projekt rozvoja globálne úspešnej slovenskej aplikácie.

Požiadavky

Skillset:
HTML5 - pokročilý
CSS3 - pokročilý
Ruby 2.0+ - pokročilý
Ruby on Rails 5+ - pokročilý
Rest API - pokročilý
GIT - pokročilý
GraphQL - základy

  • English B2
  • motivácia rozvíjať svoje kompetencie
  • lojálny prístup k práci
  • dobré komunikačné schopnosti

Ponúkame

  • flexibilný pracovný čas
  • priateľské prostredie
  • tímové eventy - v súčasnoti hlavne online
  • mentoring od senior kolegov
  • možnosť naučiť sa kooperovať s tímom na remote