Fournetix

Frontend Developer

FormaFull-time

Plat1500 — 2500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané04.02.2021

Sme spoločnosť zaoberajúca sa vývojom špecifických webových aplikácií a vizualizácií na mieru. Netvoríme tuctové aplikácie ani všeobecné webové firemné stránky. Naši zákazníci majú špeciálne neštandardné požiadavky, ktoré riešime s nadštandardným prístupom.

Náplň práce

Hľadáme šikovného frontend developera so zmyslom pre detail, pre ktorého sú zložitejšie vizualizácie výzvou. Tvoríme a spravujeme špecifické aplikácie s dátami o počasí, ktoré denne prezerajú státisíce ľudí. Očakávame preto zodpovedný prístup k vytváraným vizualizáciám s dôrazom na kvalitné UI aj UX.

Hlavnou náplňou práce bude vytváranie nových a rozširovanie existujúcich vizualizácií pomocou moderných technológií. Primárny zdroj údajov je z API rozhrania (JSON), ktoré je potrebné aplikovať na mapový podklad alebo do tabuliek prípadne transformovať do rôznych špecifických komponentov. Samozrejmosť je komunikácia s grafikom a backend programátormi pri príprave nových produktov a optimalizácií štruktúr údajov z API rozhrania.

Požiadavky

  • Zmysel pre detail a zodpovedný prístup k UX / UI
  • Analytické myslenie, samostatnosť a nebáť sa použiť niečo nové
  • HTML, CSS (LESS/SCSS/SAAS), občasné strihanie dizajnu
  • JavaScript a niektorý z frameworkov (preferované Vue.js)
  • Skúsenosť s https://Framework7.io (alebo obdobným) výhodou
  • Skúsenosti s PWA / Cordova výhodou
  • Skúsenosti s mapovými knižnicami (Leaflet, OpenLayers) výhodou
  • Skúsenosti s Highcharts (alebo obdobnou knižnicou) výhodou
  • Git, npm alebo yarn samozrejmosť

Ponúkame

  • Práca na živnosť / firmu / part-time / full-time - podľa dohody
  • Kurzy a školenia
  • Priateľský kolektív
  • Voľnosť (pohyblivá pracovná doba, práca z domu)
  • Práca na zaujímavých projektoch