Elite / Monday Lovers

Copywriter

FormaFull-time

Platod 1200 €

Úroveň

Pridané09.12.2020

Náplň práce

Sme uletení punkáči, silný kolektív a beznádejní Monday Lovers. Sme Elite a do nášho kreatívneho tímu hľadáme copywritera (junior/mid./senior) človeka, ktorý svojou osobnosťou, životným postojom, láskou k práci a vynaliezavosťou zapadne do celkovej DNA agentúry.

Kto sme a čo robíme?

Sme fullservisová reklamná agentúra, čo znamená, že robíme všetko, ale úplne všetko - offline, online, weby, aplikácie, kampane aj nové identity. Staráme sa o klientov ako Slovnaft, Harmony, Bioderma, Baumit, Tesco Mobile, Nadácia ZSE a iných. Zároveň máme prsty aj v rôznych kreatívnych projektoch, v rámci ktorých pomáhame stredným a malým značkám rásť.

Koho vlastne hľadáme?

Hľadáme k nám šikovného copywitera, ktorý to s ideami jednoducho vie. Že si iba junior? Nevadí. Pokiaľ máš drive a chceš sa učiť, neváhaj a ozvi sa. Radi však uvítame aj seniornejšieho ideamakera, ktorý je Monday Lover ako my a obohatí svojimi nápadmi naše brainstormingy.

Požiadavky

Aké by mali byť tvoje “hard-skills”?

• Orientácia na online či offline
• Schopnosť prinášať originálne nápady s insightami
• Vedieť pekne napísať nielen TV spot, ale aj obyčajný textík k postu
• Prehľad v slovenskej a zahraničnej reklame
• Búchanie pekných a zrozumiteľných preziek
• Práca s online dokumentami
• Gramatická obozretnosť :)

Ponúkame

Čo to znamená stať sa jedným z nás?

• Získaš skúsenosti s veľkými klientmi
• Obohatíš portfólio o zaujímavé projekty
• Naučíš sa nové veci a zdokonalíš svoje “skills”
• Vyskúšaš si prácu na interných projektoch
• Zúčastníš sa zaujímavých konferencií a školení
• Nájdeš si super kolegov/kamošov

Aké benefity majú Monday Lovers?

• Homeffice (ak to ešte je benefit :)
• Legendárne Eliťácke teambuildingy
• Pitný režim a kávy, čo ti hrdlo ráči
• Pravidelný prísun vitamínov (ovocko)
• Raz týždenne sladké “prekvapko”
• Spoločné firemné raňajky
• Firemné párty a akcie
• Multisport karta
• Firemný bufet

Pošli CV, bookni stretko a hybaj k nám na kávu.