Elite / Monday Lovers

Account Executive

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 500 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané07.02.2022

Náplň práce

Hľadáme šikovného accounta, ktorý sa vie predať. Niekoho, kto bude chápavým priateľom nielen našich klientov, ale aj kreatívcov. Jeho zbraňami sú zdravý rozum a perfektná organizácia.

Pýtaš sa, čo budeš robiť?

Zblízka nazrieš do zákulisia reklamnej tvorby, naučíš sa pracovať s CRM systémami, zabrdneš do vytvárania cenových ponúk a faktúr… Proste zažiješ všetko, čo ťa pripraví na plnohodnotnú prácu account managera.

Požiadavky

Čo od teba očakávame?

  • Orientuješ sa v slovenskej aj zahraničnej reklame
  • Máš príjemné vystupovanie aj vo vypätej situácii
  • Si zorganizovaný, zodpovedný a komunikatívny
  • Chceš neustále napredovať a zlepšovať svoje skills
  • Nonstop hľadáš spôsoby, ako urobiť veci lepšie než včera

Ponúkame

Kto sme?

Sme Monday Lovers telom i dušou. Čo to znamená? No predsa to, že už v piatok sa tešíme na pondelok. Prečo? Pretože naša práca je zároveň aj naším koníčkom a o zaujímavé projekty nemáme núdzu. Medzi našich klientov patria značky ako je Orange, Slovnaft či Harmony.

Čo získaš ako Monday Lover?

  • Do tvojho portfólka pribudnú zaujímavé projekty
  • Podpíšeš sa pod reklamné kampane veľkých značiek
  • Nadobudneš nové skills od skúsených kolegov
  • Zúčastníš sa zaujímavých a užitočných školení
  • Budeš sa zabávať na super teambuildingoch
  • Získaš kopu nových kamošov

Aké benefity majú Monday Lovers?

  • Firemný notebook aj na súkromné účely
  • Pravidelný pitný režim a prísun vitamínov (ovocie)
  • Firemné raňajky a ďalšie spoločné akcie
  • A to nie je ani zďaleka všetko…

Chceš zistiť viac? Pošli nám svoje CV a príď sa na vlastné oči presvedčiť, aké je to byť Monday Lover. 😊