Kontakt

Effectix

Graphic Designer

FormaFull-time

Plat1300 — 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované26.02.2024

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, Google Partner, Facebook Business Partner. Vieme čo, ako a prečo v marketingu funguje a radi sa o to delíme. Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Máme jasnú stratégiu: byť spoločnosťou, ktorá implementuje a prináša svetové trendy digitálneho marketingu. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance a taktiež Shoptet Partner.

Viac o nás tu: https://www.tesimesanaspolupracu.sk/

Pozrite sa tam aj na naše netradičné HR video, ktoré vám o nás povie viac.

Náplň práce

  • Máte skúsenosti s tvorbou vizuálov nie len pre online marketing?
  • Dokážete marketingovo premýšľať o vizuáloch, poznáte dôležité formáty, safe zóny i ako pracovať s textom a CTA?
  • Ovládáte Photoshop na profesionálnej úrovni a dokážete používať dalšie nástroje ako Ilustrator, Canva, Figma, Google Web Designer, Midjourney apod.?
  • Poznáte, čo sú rich formáty a viete z nich dostat maximum?
  • Chcete byť súčasťou kreatívneho teamu, môcť vymýšľať nevšedné koncepty a potom ich aj zrealizovať?
  • Zaujíma vás generatívne AI a radi by ste sa v tom rozvíjali ?

Pozícia je vhodná pre stredne skúsených a seniorných designerov. Hľadáme niekoho, kto dokáže správne pochopiť zadanie a klienta, dokáže premýšľať v kontexte marketingu a reklamy, nebojí sa vymýšľať celé koncepty a zároveň ich dokáže zrealizovať v očakávanej kvalite a čase. Súčasťou práce bude úzka spolupráca so stratégami, kreatívcami, social media špecialistami i projekťákmi. Ceníme si skúsenosti i zápal a odvahu skúšať nové veci.

Požiadavky

  • Skúsenosť s grafickým designem v reklamnom prostredí
  • Orientáciu v rôznych formátoch a best practices
  • Špičková znalosť Adobe Photoshop a ďalších grafických nástrojov
  • Drive na učenie sa nových vecí - AI prompting, apod.
  • Schopnosť pracovať v teame i na komplexných projektoch
  • Kreativný pohľad do projektov a dobrý time management
  • Znalosť rôznych formátov, aspoň základnú skúsenosť s animáciami
  • Znalosť anglického jazyka výhodou

Ponúkame

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budeš súčasťou tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov. Budeš sa môcť realizovať v práci so zaujímavými klientmi ako sú DHL, Up Déjeuner, Decathlon, Foodpanda, či Carneo. Možná stáž v zahraničí vrámci CEE Digital Alliance.

Máme neobmedzené platené voľno, možnosť home officov, flexibilné pracovné miesto (jasne, miesto v kancelárii u nás mať budeš, ale ak sa rozhodneš pracovať týždeň z chaty, alebo na 14 dní od mora, tak môžeš), pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, Multisport kartu, sick days, firemné raňajky a mnoho ďalšieho.

Spolupráca je na IČO.